Znaleziono 7 wyników

autor: Dzekob
02 gru 2019, 22:01
Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
Temat: [R50] Dywanik gumowy kierowcy - gdzie kupić?
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 689

Re: [R50] Dywanik gumowy kierowcy - gdzie kupić?

Zbigg pisze:Kupiłem komplet polskich Frogumów, miękka czarna guma o lekkim aromacie wanilii :lol:, rancik dość wysoki, spasowanie do wnęki idealne. Może zacząć padać. 8)
I jak, sprawdzają się? :)
autor: Dzekob
02 gru 2019, 21:58
Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
Temat: Brak dźwięku po naciśnięciu klaksonu
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 828

Re: Brak dźwięku po naciśnięciu klaksonu

Trzeba zdjąć zderzak. Udało mi się wyjąć klakson bez zdejmowania zderzaka, jedynie wyjąłem żarówki (pozycyjne i mijania); giętki nadgarstek :P Wracając do tematu, klakson podłączyłem na krótko i działa. Napięcie w złączce i w kablach JEST, tylko, że znacznie różni się od tego na akumulatorze. Przyp...
autor: Dzekob
02 gru 2019, 21:49
Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
Temat: Pytanie o Tunning
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 2571

Re: Pytanie o Tunning

Witam Dzekob,Niedawno pisałem,że z silnika 116KM po tuningu można wyciągnąć max 125KM.Sam mam Miniaka w wersji Cooper 116KM i też myslałem o podniesieniu mocy.W tej wersji mocy silnika 116KM,niestety nie da się za dużo podnieść mocy.Do 10 koni więcej ??Nieopłacalne..Pozdro Dzięki za odpowiedź, pozd...
autor: Dzekob
28 lis 2019, 21:50
Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
Temat: Pytanie o Tunning
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 2571

Re: Pytanie o Tunning

hello pisze:zrób chipa i będziesz miał 120koni, nie ma żadnych innych opłacalnych opcji dla tego silnika i tak starego auta
polecasz jakiegoś konkretnego?
autor: Dzekob
28 lis 2019, 21:47
Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
Temat: Pytanie o Tunning
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 2571

Re: Pytanie o Tunning

Podpina się do tematu,
mam R50 z silnikiem 1.6 116 km i zastanawiam się czy jest możliwość zwiększenia mocy
autor: Dzekob
28 lis 2019, 18:16
Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
Temat: Brak dźwięku po naciśnięciu klaksonu
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 828

Re: Brak dźwięku po naciśnięciu klaksonu

W sobotę będę miał więcej czasu, podłącze je na krótko i zobaczę czy jest sygnał.
Znalazłem na angielskich forach, że są umiejscowione blisko przedniego zderzaka
Orientujesz się czy da się je wymontować bez zdjęcia zderzaka?
autor: Dzekob
28 lis 2019, 17:04
Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
Temat: Brak dźwięku po naciśnięciu klaksonu
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 828

Brak dźwięku po naciśnięciu klaksonu

Cześć, Jestem tu nowy dlatego pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów na samym wstępie :) Mam problem z klaksonem w moim Mini Cooper R50 rocznik 2004 1.6 benzyna, a dokładnie po wciśnięciu klaksonu nie ma żadnego dźwięku. Do tej pory sprawdziłem bezpiecznik i jest w porządku. Jest to moje pierwsze ...