I jak, sprawdzają się?Zbigg pisze:Kupiłem komplet polskich Frogumów, miękka czarna guma o lekkim aromacie wanilii, rancik dość wysoki, spasowanie do wnęki idealne. Może zacząć padać.
Znaleziono 7 wyników
- 02 gru 2019, 22:01
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
- Temat: [R50] Dywanik gumowy kierowcy - gdzie kupić?
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 689
Re: [R50] Dywanik gumowy kierowcy - gdzie kupić?
- 02 gru 2019, 21:58
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
- Temat: Brak dźwięku po naciśnięciu klaksonu
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 828
Re: Brak dźwięku po naciśnięciu klaksonu
Trzeba zdjąć zderzak. Udało mi się wyjąć klakson bez zdejmowania zderzaka, jedynie wyjąłem żarówki (pozycyjne i mijania); giętki nadgarstek :P Wracając do tematu, klakson podłączyłem na krótko i działa. Napięcie w złączce i w kablach JEST, tylko, że znacznie różni się od tego na akumulatorze. Przyp...
- 02 gru 2019, 21:49
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
- Temat: Pytanie o Tunning
- Odpowiedzi: 22
- Odsłony: 2571
Re: Pytanie o Tunning
Witam Dzekob,Niedawno pisałem,że z silnika 116KM po tuningu można wyciągnąć max 125KM.Sam mam Miniaka w wersji Cooper 116KM i też myslałem o podniesieniu mocy.W tej wersji mocy silnika 116KM,niestety nie da się za dużo podnieść mocy.Do 10 koni więcej ??Nieopłacalne..Pozdro Dzięki za odpowiedź, pozd...
- 28 lis 2019, 21:50
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
- Temat: Pytanie o Tunning
- Odpowiedzi: 22
- Odsłony: 2571
Re: Pytanie o Tunning
polecasz jakiegoś konkretnego?hello pisze:zrób chipa i będziesz miał 120koni, nie ma żadnych innych opłacalnych opcji dla tego silnika i tak starego auta
- 28 lis 2019, 21:47
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
- Temat: Pytanie o Tunning
- Odpowiedzi: 22
- Odsłony: 2571
Re: Pytanie o Tunning
Podpina się do tematu,
mam R50 z silnikiem 1.6 116 km i zastanawiam się czy jest możliwość zwiększenia mocy
mam R50 z silnikiem 1.6 116 km i zastanawiam się czy jest możliwość zwiększenia mocy
- 28 lis 2019, 18:16
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
- Temat: Brak dźwięku po naciśnięciu klaksonu
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 828
Re: Brak dźwięku po naciśnięciu klaksonu
W sobotę będę miał więcej czasu, podłącze je na krótko i zobaczę czy jest sygnał.
Znalazłem na angielskich forach, że są umiejscowione blisko przedniego zderzaka
Orientujesz się czy da się je wymontować bez zdjęcia zderzaka?
Znalazłem na angielskich forach, że są umiejscowione blisko przedniego zderzaka
Orientujesz się czy da się je wymontować bez zdjęcia zderzaka?
- 28 lis 2019, 17:04
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
- Temat: Brak dźwięku po naciśnięciu klaksonu
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 828
Brak dźwięku po naciśnięciu klaksonu
Cześć, Jestem tu nowy dlatego pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów na samym wstępie :) Mam problem z klaksonem w moim Mini Cooper R50 rocznik 2004 1.6 benzyna, a dokładnie po wciśnięciu klaksonu nie ma żadnego dźwięku. Do tej pory sprawdziłem bezpiecznik i jest w porządku. Jest to moje pierwsze ...