Znaleziono 10 wyników
- 03 sty 2023, 20:32
- Forum: Maksymalne dyskusje o Mini Classic 1959-2000
- Temat: Uszczelniacz wału - strona sprzęgła
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 1173
Re: Uszczelniacz wału - strona sprzęgła
poprawiłem! Teraz jak znajdę czas na dokończenie bedą próby i zobaczymy czy nadal znaczy teren
- 03 lis 2022, 15:15
- Forum: Maksymalne dyskusje o Mini Classic 1959-2000
- Temat: Uszczelniacz wału - strona sprzęgła
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 1173
Uszczelniacz wału - strona sprzęgła
Część,
wymieniłem, ale wjechał mi ten uszczelniacz głębiej niż był ten stary... nie licuje teraz z górą, a jest trochę schowany.
Wywalać i ładować nowy czy tak tez będzie ok?
Niestety nie mam zdjęcia.
wymieniłem, ale wjechał mi ten uszczelniacz głębiej niż był ten stary... nie licuje teraz z górą, a jest trochę schowany.
Wywalać i ładować nowy czy tak tez będzie ok?
Niestety nie mam zdjęcia.
- 15 lut 2022, 19:04
- Forum: Galeria naszych Mini Classic
- Temat: i popełniłem Złomka
- Odpowiedzi: 21
- Odsłony: 3856
Re: i popełniłem Złomka
jeszcze nowy zderzak i felgi na biało wjechaly
- 19 lis 2021, 20:44
- Forum: Galeria naszych Mini Classic
- Temat: i popełniłem Złomka
- Odpowiedzi: 21
- Odsłony: 3856
Re: i popełniłem Złomka
trochę odmieniony, dziury ogarniete, tryb garażowy z doskoku ale z daleka jest spoko.
jeszcze felgi na biało i jakoś to będzie
jeszcze felgi na biało i jakoś to będzie
- 04 sie 2021, 21:13
- Forum: Galeria naszych Mini Classic
- Temat: i popełniłem Złomka
- Odpowiedzi: 21
- Odsłony: 3856
Re: i popełniłem Złomka
sam mechanizm "mieszalnika", wyjmij pogrzebacz do zmiany biegow i wrzuc w korpus troche odrdzewiacza i smaru, rozrusza sie :) Dzieki - smarowałem, jakimś smarem grafitowym w sprayu....bez zmian. Ale myślałem by całe to ustrojstwo wyjąć i porządnie wyczyścić i nasmarować. Pytanie: Dużo rzę...
- 07 mar 2021, 11:34
- Forum: Galeria naszych Mini Classic
- Temat: i popełniłem Złomka
- Odpowiedzi: 21
- Odsłony: 3856
Re: i popełniłem Złomka
sam mechanizm "mieszalnika", wyjmij pogrzebacz do zmiany biegow i wrzuc w korpus troche odrdzewiacza i smaru, rozrusza sie :) Dzieki - smarowałem, jakimś smarem grafitowym w sprayu....bez zmian. Ale myślałem by całe to ustrojstwo wyjąć i porządnie wyczyścić i nasmarować. Pytanie: Dużo rzę...
- 07 mar 2021, 07:42
- Forum: Galeria naszych Mini Classic
- Temat: i popełniłem Złomka
- Odpowiedzi: 21
- Odsłony: 3856
Re: i popełniłem Złomka
I jeszcze jedna sprawa - gdzie mogę dopaśc jakieś poszerzania nadkoli...nie musza być piekne, ale te blachy to średnio wyglądają.
Standardowe będą za wąskie - trzeba tych szerszych.
Standardowe będą za wąskie - trzeba tych szerszych.
- 07 mar 2021, 07:41
- Forum: Galeria naszych Mini Classic
- Temat: i popełniłem Złomka
- Odpowiedzi: 21
- Odsłony: 3856
Re: i popełniłem Złomka
sam mechanizm "mieszalnika", wyjmij pogrzebacz do zmiany biegow i wrzuc w korpus troche odrdzewiacza i smaru, rozrusza sie :) Dzieki - smarowałem, jakimś smarem grafitowym w sprayu....bez zmian. Ale myślałem by całe to ustrojstwo wyjąć i porządnie wyczyścić i nasmarować. Pytanie: Dużo rzę...
- 06 mar 2021, 21:24
- Forum: Galeria naszych Mini Classic
- Temat: i popełniłem Złomka
- Odpowiedzi: 21
- Odsłony: 3856
Re: i popełniłem Złomka
Opony byly gruz, Hamulce ok, wydech - środkowy tłumik dziurawy - założona strumienica, tył urwane wieszaki Zawieszenie - nowe drążki stab i zbieżność zrobiona i jeździ prosto! Skrzynia ok ale ciężko drążek z przesuwać między 1-2 a 3-4 a R - gdzie szukać problemu? Skrzynia czy wszystko po drodze drąż...
- 24 sty 2021, 22:06
- Forum: Galeria naszych Mini Classic
- Temat: i popełniłem Złomka
- Odpowiedzi: 21
- Odsłony: 3856
i popełniłem Złomka
....i popełniłem...forumowy wóz...Witam wszystkich! i chyba nie wiem jak sie tu dodaje zdjęcia.... EDIT - Ogarniete:) To moje pierwsze Mini...i wrażenia z jazd genialne! Banan caly czas na twarzy!! Na razie się poznajemy, pomału naprawiamy to co nie działa...był plan na malowanie na ładny kolor ale ...