Znaleziono 274 wyniki
- 09 wrz 2015, 19:14
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
- Temat: Zakup R53
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 879
Re: Zakup R53
spalanie w okolicach dychy to norma, no chyba że się toczysz od świateł do świateł ;-) co do części to owszem jest drogo ale nie jest to auto jakoś specjalnie awaryjne, każdego czeka na pewno regeneracja pompy wspomagania - koszt ok 600zł, ja teraz wymieniam koło pasowe, tu już jest drożej - ok 800z...
- 09 wrz 2015, 19:05
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
- Temat: Tłumik Cooper S 2005 co kupić ??
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 1035
Re: Tłumik Cooper S 2005 co kupić ??
do Warszawy jest mi nie po drodze ale dzieki, zamówiłem dziś ten ulter-sport, zobaczymy co to bedzie
- 06 wrz 2015, 22:09
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
- Temat: Tłumik Cooper S 2005 co kupić ??
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 1035
Tłumik Cooper S 2005 co kupić ??
właśnie nadszedł ten dzień... muszę wymienić tłumiki
do wyboru mam Walker za ok 1700 zł lub oryginał za cenę bliżej mi nieznaną, znalazłem jednak w necie tłumiki firmy ULTER-Sport i stąd moję pytanie, ktoś coś ?? jakies opinie, ew co innego polecacie
do wyboru mam Walker za ok 1700 zł lub oryginał za cenę bliżej mi nieznaną, znalazłem jednak w necie tłumiki firmy ULTER-Sport i stąd moję pytanie, ktoś coś ?? jakies opinie, ew co innego polecacie
- 09 sty 2014, 21:21
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
- Temat: Prosze o pomoc grzeją sie mi kable od aku
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 952
Re: Prosze o pomoc grzeją sie mi kable od aku
przy klemie masz - nie wiem jak sie to fachowo nazywa - taki bezpiecznik pirotechniczny który przy wypadku ma za zadanie odciąć prąd z aku. i w tym onym po kilku latach użytkowania lubi się zrobić zwarcie i dlatego kabrl sie grzeje. U mnie stopiło aż wykładzine bagażnika od dołu. podjedź do ogarniet...
- 17 gru 2013, 20:56
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
- Temat: xenony
- Odpowiedzi: 28
- Odsłony: 4061
Re: xenony
soczewkowe do r53 rozbieracie ??Kuner pisze:300 zł to normalna cenaMy rozbieramy te lampy i ewentualnie zapłonnik montujemy z Alfy romeo bo z MINI jest nieosiągalny.
u mnie zaswiecaja sie normalnie i bez problemu - kolor światła tez jest normalny, niestety dają swiatła tyle co nic
- 17 gru 2013, 16:42
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
- Temat: xenony
- Odpowiedzi: 28
- Odsłony: 4061
Re: xenony
W Katowicach też jest serwis ksenonów http://xenon-ekspert.pl/ dla kolegi TomSky z Górnego Śląska może być wygodniej. dzwoniłem do nich i byli delikatnie mówiąc "przerażeni" - podobno w Mini lampy się średnio da rozebrac do regeneracji - tak czy siak koszt to ok 300zł/szt wiec szukam kogo...
- 16 gru 2013, 21:38
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
- Temat: xenony
- Odpowiedzi: 28
- Odsłony: 4061
Re: xenony
zapytaj jak bedziesz tam czy podejma sie regeneracji xenonów - u mnie po wymianie palników na nowe dalej kicha ze świeceniemmaniujr pisze:no dzisiaj zgasł kompletnie... jadę do http://xenon-serwis.com/ i obadamy co je boli.
- 06 gru 2013, 21:20
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
- Temat: Help! Coś hałasuje przy przyspieszaniu
- Odpowiedzi: 28
- Odsłony: 3088
Re: Help! Coś hałasuje przy przyspieszaniu
jak ktos potrzebuje mechanika, który nie boi sie miniaka to mój jest z Pszczyny - warsztat ma w Oświęcimiu
- 06 gru 2013, 18:21
- Forum: Hyde Park
- Temat: Kalendarz 2014
- Odpowiedzi: 28
- Odsłony: 4171
Re: Kalendarz 2014
mozesz rozwinąć ??Jasiek pisze:już jeden kupiłem .... jakoś nie był wart swojej ceny.
- 06 gru 2013, 16:32
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
- Temat: Problem z elekryką = brak zasilania
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 661
Re: Problem z elekryką = brak zasilania
dokładnie - jedź sprawdzić aku - u mnie tez wadliwy aku był sprawca dziwnych rzeczy 
- 05 gru 2013, 11:23
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
- Temat: Jaki olej?
- Odpowiedzi: 23
- Odsłony: 3577
Re: Jaki olej?
http://forum.mini.org.pl/viewtopic.php?t=11726
wywalamy Castrola i zalewamy Motulem... sprawdzone organoleptyczne aczkolwiek obecnie znowu mam zalany silnik castrolem bo mechanik po remoncie silnika zalał "fabrycznym" - po 4 tys km zaczęła sie świecić kontrolka i juz dolewałem ok 0,5 litra
wywalamy Castrola i zalewamy Motulem... sprawdzone organoleptyczne aczkolwiek obecnie znowu mam zalany silnik castrolem bo mechanik po remoncie silnika zalał "fabrycznym" - po 4 tys km zaczęła sie świecić kontrolka i juz dolewałem ok 0,5 litra
- 03 gru 2013, 15:01
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
- Temat: Jakie palniki ksenonowe?
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 2913
Re: Jakie palniki ksenonowe?
dzieki - znam firme
- 03 gru 2013, 13:58
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
- Temat: Jakie palniki ksenonowe?
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 2913
Re: Jakie palniki ksenonowe?
Lolo pisał o allegro a tam to wiadomo że cuda sprzedają,
Barburka73 - mozesz podac jakies dokładniejsze namiary na te sieć Moto ??
Barburka73 - mozesz podac jakies dokładniejsze namiary na te sieć Moto ??
- 03 gru 2013, 11:00
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
- Temat: Jakie palniki ksenonowe?
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 2913
Re: Jakie palniki ksenonowe?
Za philipsa d2s zapłacisz ok. 100 zł za sztukę, więc czy warto ryzykowaxć z chińszczyzną? Ale to juź Twój wybór. nie wiem gdzie znaleźć oryginalne philipsy za 100zł ?? ceny zaczynaja sie od 230zł/szt, chińszczyzna to koszt ok 120zł więć różnica jest... oglądałem jeszcze taki filmik: http://www.yout...
- 02 gru 2013, 23:32
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
- Temat: Jakie palniki ksenonowe?
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 2913
Re: Jakie palniki ksenonowe?
tal myslałem - mam lampy soczewkowe więc potrzebuje D2S - mozecie cos polecić ?? czy warto inwestować w firmowe czy "przyzwoita" chińszczyzna daje rade??