Znaleziono 108 wyników

autor: marcin.kraków
01 cze 2012, 20:40
Forum: Sport
Temat: Mini Racing Weekend 2012
Odpowiedzi: 75
Odsłony: 18467

Re: Mini Racing Weekend 2012

1. monsterk
2. czestermo
3. beny
4. alexander
5. flap
6. majcher
7. ania-ray
8. Konrad - jakąkolwiek furą
9. Michał Pyyy
10. marcin.kraków
autor: marcin.kraków
10 maja 2012, 21:10
Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
Temat: Problem z fotelem pasażera
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 2024

Re: Problem z fotelem pasażera

spróbuj poruszać tymi wajchami od nachylenia fotela. może po prostu nie zaskoczyło w pozycji "na środku" , inaczej będzie sie rozkładać.
autor: marcin.kraków
14 kwie 2012, 21:04
Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
Temat: PILNE! problem z tlumikiem
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 1478

Re: PILNE! problem z tlumikiem

A jak wymienisz zderzak i będzie źle spasowany ryzykujesz opiniami (którymi sam szafujesz na forum) auto bite Panie!!! :mrgreen: :D ten tłumik to jedna rdza wiec może być tak że nikt sie nie podejmie reanimacji. Po za tym nadal nie rozumiem uporu w wybieraniu tłumika z aso który i tak wcześniej czy...
autor: marcin.kraków
09 kwie 2012, 20:54
Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
Temat: SYGNAŁ WŁĄCZONYCH ŚWIATEŁ
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 1154

Re: SYGNAŁ WŁĄCZONYCH ŚWIATEŁ

Brennt pisze:wymienic zone :D
człowieku czy Ty mógłbyś sie czasami zastanowić czy pisać tu cokolwiek? jeżeli to jest proces nabijania postów to gratuluje idzie Ci wyśmienicie. Jeżeli tak wygladają twoje rzeczowe i rozśmieszające do bólu odpowiedzi na problemy innych forumowiczów to również gratuluje, głupoty.
autor: marcin.kraków
03 mar 2012, 21:33
Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
Temat: odgłosy szumu powietrza dobiegające z okolicy pedałów s
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 845

Re: odgłosy szumu powietrza dobiegające z okolicy pedałów s

może "osłony elastyczne"(jak to na realoem zwą) ? części 2,6 .
autor: marcin.kraków
23 sty 2012, 19:48
Forum: Hyde Park
Temat: Nadszedł czas - sprzedaje MINI:(
Odpowiedzi: 43
Odsłony: 8805

Re: Nadszedł czas - sprzedaje MINI:(

AleXander pisze:Zdjęcie po zakupie (SpyFoto):
umarłem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
autor: marcin.kraków
23 sty 2012, 19:45
Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
Temat: Zamienniki czy oryginały?
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 1688

Re: Zamienniki czy oryginały?

jak nie chcesz wymieniać znowu po przejechaniu 10k km tylko oryginały nie moge się z tym zgodzić. sam zmienialem sworznie, tuleje wachacza na zamienniki , przejechalem na nich już 30 tysięcy po masakrycznych ulicach krakowa i nic się z tym nie dzieje. mechanicy raczej wiedzą(dobrzy) jakie części za...
autor: marcin.kraków
17 sty 2012, 21:14
Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
Temat: Wymiana pompy wody !!!
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 6556

Re: Wymiana pompy wody !!!

wlaśnie tak czytam i przecież to jest niemożliwe żeby r50 i r53 też musiało pojawić się na wymianie.
autor: marcin.kraków
11 sty 2012, 17:04
Forum: Maksymalne dyskusje o Mini Classic 1959-2000
Temat: 180km/h Mini 1.3
Odpowiedzi: 50
Odsłony: 6626

Re: 180km/h Mini 1.3

nie mylmy prędkości rzeczywistej z wskazaniami prędkościomierza, bo to sa w mini dwie różne sprawy, istotne przy takiej prędkości byłoby podanie przełożenia i pokazanie obrotów jakie miał silnik, prędkościomierze w mini lubią pokazywać wskazania wyraźnie większe od rzeczywistości rzeczywista prędko...
autor: marcin.kraków
10 sty 2012, 19:32
Forum: Maksymalne dyskusje o Mini Classic 1959-2000
Temat: 180km/h Mini 1.3
Odpowiedzi: 50
Odsłony: 6626

Re: 180km/h Mini 1.3

czemu z Krakowa.... facepalm
autor: marcin.kraków
08 sty 2012, 16:35
Forum: małopolskie
Temat: Małopolska - Spoty
Odpowiedzi: 251
Odsłony: 67660

Re: Małopolska - Spoty

flapjck1 pisze:tym razem to nie ja, ja otworzylem paczke z orzeszkami!
weź prześlij troche :lol:
autor: marcin.kraków
31 gru 2011, 20:49
Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
Temat: spalanie w mini
Odpowiedzi: 126
Odsłony: 33672

Re: spalanie w mini

mój r50 cooper 116km pali w miescie 15,4 l/100km !!!!!!!!!! tyle pokazuje komp dobra rada: wrzuć dwójkę albo trójke, jak chodzi o sprawdzanie ile pójdzie na drugim biegu wynik znamy :lol: moj miniak r50(2002) 8,4 w mieście ale jak kupiłem to bywało 12 i to nie ze wzgledu na ciezką noge. powymienial...
autor: marcin.kraków
17 gru 2011, 15:04
Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
Temat: MCS r53
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 2316

Re: MCS r53

dobrze dziękuję za radę, to że szukać polifta mówi każdy, gorzej z uzasadnieniem... myślę, że w 8-9 letnim aucie nic nie powinno się sypać jeśli ktoś o niego dbał. poza tym liczę się ze zrobieniem pakietu startowego po zakupie. dlaczego Ty osobiście radzisz polifta? ale dbanie o samochód nie jest p...