1. monsterk
2. czestermo
3. beny
4. alexander
5. flap
6. majcher
7. ania-ray
8. Konrad - jakąkolwiek furą
9. Michał Pyyy
10. marcin.kraków
Znaleziono 108 wyników
- 01 cze 2012, 20:40
- Forum: Sport
- Temat: Mini Racing Weekend 2012
- Odpowiedzi: 75
- Odsłony: 18467
- 10 maja 2012, 21:10
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
- Temat: Problem z fotelem pasażera
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 2024
Re: Problem z fotelem pasażera
spróbuj poruszać tymi wajchami od nachylenia fotela. może po prostu nie zaskoczyło w pozycji "na środku" , inaczej będzie sie rozkładać.
- 14 kwie 2012, 21:04
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
- Temat: PILNE! problem z tlumikiem
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 1478
Re: PILNE! problem z tlumikiem
A jak wymienisz zderzak i będzie źle spasowany ryzykujesz opiniami (którymi sam szafujesz na forum) auto bite Panie!!! :mrgreen: :D ten tłumik to jedna rdza wiec może być tak że nikt sie nie podejmie reanimacji. Po za tym nadal nie rozumiem uporu w wybieraniu tłumika z aso który i tak wcześniej czy...
- 09 kwie 2012, 20:54
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
- Temat: SYGNAŁ WŁĄCZONYCH ŚWIATEŁ
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 1154
Re: SYGNAŁ WŁĄCZONYCH ŚWIATEŁ
człowieku czy Ty mógłbyś sie czasami zastanowić czy pisać tu cokolwiek? jeżeli to jest proces nabijania postów to gratuluje idzie Ci wyśmienicie. Jeżeli tak wygladają twoje rzeczowe i rozśmieszające do bólu odpowiedzi na problemy innych forumowiczów to również gratuluje, głupoty.Brennt pisze:wymienic zone
- 29 mar 2012, 20:35
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
- Temat: Światła do jazdy dziennej LED jako akcesoria od sierpnia 12
- Odpowiedzi: 39
- Odsłony: 9785
Re: Światła do jazdy dziennej LED jako akcesoria od sierpnia 12
w ten sposób wg mnie najlepiej.pididi pisze:albo custom:
- 03 mar 2012, 22:33
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
- Temat: mini one D z 2004 jaki rozrząd
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 1492
Re: mini one D z 2004 jaki rozrząd
usłyszysz 
- 03 mar 2012, 21:33
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
- Temat: odgłosy szumu powietrza dobiegające z okolicy pedałów s
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 845
Re: odgłosy szumu powietrza dobiegające z okolicy pedałów s
może "osłony elastyczne"(jak to na realoem zwą) ? części 2,6 .
- 23 sty 2012, 19:48
- Forum: Hyde Park
- Temat: Nadszedł czas - sprzedaje MINI:(
- Odpowiedzi: 43
- Odsłony: 8805
Re: Nadszedł czas - sprzedaje MINI:(
umarłemAleXander pisze:Zdjęcie po zakupie (SpyFoto):
- 23 sty 2012, 19:45
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
- Temat: Zamienniki czy oryginały?
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 1688
Re: Zamienniki czy oryginały?
jak nie chcesz wymieniać znowu po przejechaniu 10k km tylko oryginały nie moge się z tym zgodzić. sam zmienialem sworznie, tuleje wachacza na zamienniki , przejechalem na nich już 30 tysięcy po masakrycznych ulicach krakowa i nic się z tym nie dzieje. mechanicy raczej wiedzą(dobrzy) jakie części za...
- 17 sty 2012, 21:14
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
- Temat: Wymiana pompy wody !!!
- Odpowiedzi: 30
- Odsłony: 6556
Re: Wymiana pompy wody !!!
wlaśnie tak czytam i przecież to jest niemożliwe żeby r50 i r53 też musiało pojawić się na wymianie.
- 11 sty 2012, 17:04
- Forum: Maksymalne dyskusje o Mini Classic 1959-2000
- Temat: 180km/h Mini 1.3
- Odpowiedzi: 50
- Odsłony: 6626
Re: 180km/h Mini 1.3
nie mylmy prędkości rzeczywistej z wskazaniami prędkościomierza, bo to sa w mini dwie różne sprawy, istotne przy takiej prędkości byłoby podanie przełożenia i pokazanie obrotów jakie miał silnik, prędkościomierze w mini lubią pokazywać wskazania wyraźnie większe od rzeczywistości rzeczywista prędko...
- 10 sty 2012, 19:32
- Forum: Maksymalne dyskusje o Mini Classic 1959-2000
- Temat: 180km/h Mini 1.3
- Odpowiedzi: 50
- Odsłony: 6626
Re: 180km/h Mini 1.3
czemu z Krakowa.... 
- 08 sty 2012, 16:35
- Forum: małopolskie
- Temat: Małopolska - Spoty
- Odpowiedzi: 251
- Odsłony: 67660
Re: Małopolska - Spoty
weź prześlij trocheflapjck1 pisze:tym razem to nie ja, ja otworzylem paczke z orzeszkami!
- 31 gru 2011, 20:49
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
- Temat: spalanie w mini
- Odpowiedzi: 126
- Odsłony: 33672
Re: spalanie w mini
mój r50 cooper 116km pali w miescie 15,4 l/100km !!!!!!!!!! tyle pokazuje komp dobra rada: wrzuć dwójkę albo trójke, jak chodzi o sprawdzanie ile pójdzie na drugim biegu wynik znamy :lol: moj miniak r50(2002) 8,4 w mieście ale jak kupiłem to bywało 12 i to nie ze wzgledu na ciezką noge. powymienial...
- 17 gru 2011, 15:04
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
- Temat: MCS r53
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 2316
Re: MCS r53
dobrze dziękuję za radę, to że szukać polifta mówi każdy, gorzej z uzasadnieniem... myślę, że w 8-9 letnim aucie nic nie powinno się sypać jeśli ktoś o niego dbał. poza tym liczę się ze zrobieniem pakietu startowego po zakupie. dlaczego Ty osobiście radzisz polifta? ale dbanie o samochód nie jest p...