Znaleziono 424 wyniki

autor: lookee94
06 cze 2018, 11:28
Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
Temat: Zmiana mini na „eske”
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 2344

Re: Zmiana mini na „eske”

Cholera wie, jak dla mnie to bez vinu nie ma co się zastanawiać.. jak coś to jestem z Częstochowy to mógł bym go podjechać zobaczyć kiedyś
autor: lookee94
13 mar 2018, 10:54
Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
Temat: Problem z pompą wysokiego ciśnienia paliwa (pięta achillesa?)
Odpowiedzi: 101
Odsłony: 8332

Re: Problem z pompą wysokiego ciśnienia paliwa (pięta achillesa?)

pakuu1 pisze:
lookee94 pisze:Ogólnie to trzeci dzień ją mam ;p a kupowałem na alledrogo ze sklepu z częściami do psa. Sklep gdzieś na północy. :)
Cześć,
Czy po roku użytkowania auta na nowej pompie dalej jesteś zadowolony? Z autem jest wszystko OK?
Jeśli chodzi o pompę to nie mogę powiedzieć nic złego :)
autor: lookee94
23 lut 2018, 12:34
Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
Temat: Nasilające się problemy
Odpowiedzi: 57
Odsłony: 6329

Re: Nasilające się problemy

Tak też zrobię, dzięki za pomoc :wink:
autor: lookee94
23 lut 2018, 11:59
Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
Temat: Nasilające się problemy
Odpowiedzi: 57
Odsłony: 6329

Re: Nasilające się problemy

W takim razie chyba mnie to nie dotyczy bo jak zaleje 95 to po prostu wywala checka i spalanie stukowe, dobrze myślę?
autor: lookee94
23 lut 2018, 11:56
Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
Temat: Zmiana mini na „eske”
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 2344

Re: Zmiana mini na „eske”

Ja swojego szukałem w Niemczech. Mam znajomego co się zajmuje sprowadzaniem aut. Swój egzemplarz znalazłem na mobile.de. Auto było kupione za niecałe 7500€ Nigdy nie bity ( lekka przycięta bo był malowany sierp i drzwi pasażera- wpis w historię auta), praktycznie maksymalne wyposażenie. Na świeżo po...
autor: lookee94
23 lut 2018, 11:34
Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
Temat: Olej przekładniowy
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 674

Re: Olej przekładniowy

Do r55 S '08 wchodzi dokładnie 1.9l :)
autor: lookee94
23 lut 2018, 11:12
Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
Temat: Nasilające się problemy
Odpowiedzi: 57
Odsłony: 6329

Re: Nasilające się problemy

ganwilk pisze:Jeszcze w poniedziałek jadę do mistrza Yody od oprogramowania aby wgrał mi najnowsze oprogramowanie z bmw o silnika które uwzględniać będzie gorsze paliwo w Polsce i już powinno być idealnie
Da się w jakiś sposób sprawdzić jakie oprogramowanie mam obecnie wgrane i jakie jest najnowsze?
autor: lookee94
19 sty 2018, 09:33
Forum: Pielęgnacja
Temat: Pielęgnacja
Odpowiedzi: 84
Odsłony: 30959

Re: Pielęgnacja

Jeżeli chodzi o nadanie blasku to bardziej woski niż odtłuszczacze. A jeśli chodzi o polerki to w takiej cenie na pewno dostaniesz tylko rotację a taką polerką się ciężko poleruje i można narobić bigosu jak ktoś niegdy nie siedział w temacie tak, że nie polecam. No chyba że mamy jakiegoś gruza na pl...
autor: lookee94
17 gru 2017, 14:52
Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
Temat: Subwoofer W r56 HI FI
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 2099

Re: Subwoofer W r56 HI FI

W polifcie też poprawia, ale to rozwiązanie takie sobie, bo wtedy z przodu znikają niskie tony i w sumie to jest lepiej, ale i tak tak sobie ... ;) ja zrobiłem tak, że pobrałem sygnał z tej kostki z przednich głośników (nie obcięty), puściłem go przez wzmacniacz też na tylne głośniki, a tylne wymie...
autor: lookee94
13 gru 2017, 12:37
Forum: Pielęgnacja
Temat: Pielęgnacja
Odpowiedzi: 84
Odsłony: 30959

Re: Pielęgnacja

Ogólnie płyn do naczyń nie za bardzo się nadaje do detailingu bo ma za dużo odtłuszczaczy i z tego nigdy nie wychodzi nic dobrego ;)
autor: lookee94
09 gru 2017, 17:31
Forum: Pielęgnacja
Temat: Pielęgnacja
Odpowiedzi: 84
Odsłony: 30959

Re: Pielęgnacja

Detail pisze:Ja jestem dystrybutorem jednej marki :) i fakt maskowania nie jest przez nas rozdmuchiwany by ludzie nie pomyśleli że nie trzeba robić korekty lakieru. Natomiast jest to komfort podczas pracy nad wymagającymi lakierami np uni
Tak z ciekawości jakiej? Bo osobiście pracuje przy autodetailingu :)
autor: lookee94
08 gru 2017, 23:44
Forum: Pielęgnacja
Temat: Pielęgnacja
Odpowiedzi: 84
Odsłony: 30959

Re: Pielęgnacja

Temat trochę umiera, u mnie kosmetyka samochodowa to mój konik, zajmuję się tym na co dzień. Jeśłi chodzi o ceramikę to nie każda uwydatnia rysy, są powłoki ukrywające delikatne uszkodzenia. Oczywiście trwałość powłoki zmniejszy się. To fakt, sam ostatnio pracuje na powłoce qp ON. Hit jeśli chodzi ...
autor: lookee94
26 paź 2017, 22:24
Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
Temat: Jakie klocki hamulcowe clubman S
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 1162

Re: Jakie klocki hamulcowe clubman S

Hmm, może faktycznie spróbuje tych ATE ceramicznych. Jeszcze na takich nie jeździłem a i cenowo nawet ok :wink:
autor: lookee94
26 paź 2017, 19:32
Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
Temat: Jakie klocki hamulcowe clubman S
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 1162

Re: Jakie klocki hamulcowe clubman S

Musiek pisze:Polecam TRW. Mam założone w S. Przód 160zł, tył 150zl. Tarcze też z TRW.
I dają radę, nawet jak trzeba mocniej przyhamować?? :)
autor: lookee94
25 paź 2017, 19:48
Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
Temat: Jakie klocki hamulcowe clubman S
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 1162

Re: Jakie klocki hamulcowe clubman S

Zależy mi też na w miarę dobrej cenie 500zl to dla mnie trochę za dużo :/