Znaleziono 424 wyniki
- 06 cze 2018, 11:28
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
- Temat: Zmiana mini na „eske”
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 2344
Re: Zmiana mini na „eske”
Cholera wie, jak dla mnie to bez vinu nie ma co się zastanawiać.. jak coś to jestem z Częstochowy to mógł bym go podjechać zobaczyć kiedyś
- 13 mar 2018, 10:54
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
- Temat: Problem z pompą wysokiego ciśnienia paliwa (pięta achillesa?)
- Odpowiedzi: 101
- Odsłony: 8332
Re: Problem z pompą wysokiego ciśnienia paliwa (pięta achillesa?)
Jeśli chodzi o pompę to nie mogę powiedzieć nic złegopakuu1 pisze:Cześć,lookee94 pisze:Ogólnie to trzeci dzień ją mam ;p a kupowałem na alledrogo ze sklepu z częściami do psa. Sklep gdzieś na północy.
Czy po roku użytkowania auta na nowej pompie dalej jesteś zadowolony? Z autem jest wszystko OK?
- 23 lut 2018, 12:34
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
- Temat: Nasilające się problemy
- Odpowiedzi: 57
- Odsłony: 6329
Re: Nasilające się problemy
Tak też zrobię, dzięki za pomoc 
- 23 lut 2018, 11:59
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
- Temat: Nasilające się problemy
- Odpowiedzi: 57
- Odsłony: 6329
Re: Nasilające się problemy
W takim razie chyba mnie to nie dotyczy bo jak zaleje 95 to po prostu wywala checka i spalanie stukowe, dobrze myślę?
- 23 lut 2018, 11:56
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
- Temat: Zmiana mini na „eske”
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 2344
Re: Zmiana mini na „eske”
Ja swojego szukałem w Niemczech. Mam znajomego co się zajmuje sprowadzaniem aut. Swój egzemplarz znalazłem na mobile.de. Auto było kupione za niecałe 7500€ Nigdy nie bity ( lekka przycięta bo był malowany sierp i drzwi pasażera- wpis w historię auta), praktycznie maksymalne wyposażenie. Na świeżo po...
- 23 lut 2018, 11:34
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
- Temat: Olej przekładniowy
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 674
Re: Olej przekładniowy
Do r55 S '08 wchodzi dokładnie 1.9l 
- 23 lut 2018, 11:12
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
- Temat: Nasilające się problemy
- Odpowiedzi: 57
- Odsłony: 6329
Re: Nasilające się problemy
Da się w jakiś sposób sprawdzić jakie oprogramowanie mam obecnie wgrane i jakie jest najnowsze?ganwilk pisze:Jeszcze w poniedziałek jadę do mistrza Yody od oprogramowania aby wgrał mi najnowsze oprogramowanie z bmw o silnika które uwzględniać będzie gorsze paliwo w Polsce i już powinno być idealnie
- 19 sty 2018, 09:33
- Forum: Pielęgnacja
- Temat: Pielęgnacja
- Odpowiedzi: 84
- Odsłony: 30959
Re: Pielęgnacja
Jeżeli chodzi o nadanie blasku to bardziej woski niż odtłuszczacze. A jeśli chodzi o polerki to w takiej cenie na pewno dostaniesz tylko rotację a taką polerką się ciężko poleruje i można narobić bigosu jak ktoś niegdy nie siedział w temacie tak, że nie polecam. No chyba że mamy jakiegoś gruza na pl...
- 17 gru 2017, 14:52
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
- Temat: Subwoofer W r56 HI FI
- Odpowiedzi: 19
- Odsłony: 2099
Re: Subwoofer W r56 HI FI
W polifcie też poprawia, ale to rozwiązanie takie sobie, bo wtedy z przodu znikają niskie tony i w sumie to jest lepiej, ale i tak tak sobie ... ;) ja zrobiłem tak, że pobrałem sygnał z tej kostki z przednich głośników (nie obcięty), puściłem go przez wzmacniacz też na tylne głośniki, a tylne wymie...
- 13 gru 2017, 12:37
- Forum: Pielęgnacja
- Temat: Pielęgnacja
- Odpowiedzi: 84
- Odsłony: 30959
Re: Pielęgnacja
Ogólnie płyn do naczyń nie za bardzo się nadaje do detailingu bo ma za dużo odtłuszczaczy i z tego nigdy nie wychodzi nic dobrego 
- 09 gru 2017, 17:31
- Forum: Pielęgnacja
- Temat: Pielęgnacja
- Odpowiedzi: 84
- Odsłony: 30959
Re: Pielęgnacja
Tak z ciekawości jakiej? Bo osobiście pracuje przy autodetailinguDetail pisze:Ja jestem dystrybutorem jednej markii fakt maskowania nie jest przez nas rozdmuchiwany by ludzie nie pomyśleli że nie trzeba robić korekty lakieru. Natomiast jest to komfort podczas pracy nad wymagającymi lakierami np uni
- 08 gru 2017, 23:44
- Forum: Pielęgnacja
- Temat: Pielęgnacja
- Odpowiedzi: 84
- Odsłony: 30959
Re: Pielęgnacja
Temat trochę umiera, u mnie kosmetyka samochodowa to mój konik, zajmuję się tym na co dzień. Jeśłi chodzi o ceramikę to nie każda uwydatnia rysy, są powłoki ukrywające delikatne uszkodzenia. Oczywiście trwałość powłoki zmniejszy się. To fakt, sam ostatnio pracuje na powłoce qp ON. Hit jeśli chodzi ...
- 26 paź 2017, 22:24
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
- Temat: Jakie klocki hamulcowe clubman S
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 1162
Re: Jakie klocki hamulcowe clubman S
Hmm, może faktycznie spróbuje tych ATE ceramicznych. Jeszcze na takich nie jeździłem a i cenowo nawet ok 
- 26 paź 2017, 19:32
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
- Temat: Jakie klocki hamulcowe clubman S
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 1162
Re: Jakie klocki hamulcowe clubman S
I dają radę, nawet jak trzeba mocniej przyhamować??Musiek pisze:Polecam TRW. Mam założone w S. Przód 160zł, tył 150zl. Tarcze też z TRW.
- 25 paź 2017, 19:48
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
- Temat: Jakie klocki hamulcowe clubman S
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 1162
Re: Jakie klocki hamulcowe clubman S
Zależy mi też na w miarę dobrej cenie 500zl to dla mnie trochę za dużo :/