Znaleziono 1 wynik
- 08 lip 2015, 14:20
- Forum: Hyde Park
- Temat: kto jakie lubi piwo? :)
- Odpowiedzi: 45
- Odsłony: 5023
Re: kto jakie lubi piwo? :)
Osobiście bardzo lubię Perłę i Żywca
No i jeszcze regionalne piwo Kormoran albo Braniewo. Bardzo dobre piwka 