Znaleziono 10 wyników
- 19 mar 2016, 00:59
- Forum: Sprawy organizacyjne
- Temat: Classówka III
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 1894
Re: Classówka III
Witam tez chciałbym się zapisac jakas podpowiedz gdzie i jak?
- 08 lut 2016, 17:58
- Forum: Galeria naszych Mini Classic
- Temat: Modeliki MINI
- Odpowiedzi: 112
- Odsłony: 50428
Re: Modeliki MINI
Troche lepsza jakość
- 08 lut 2016, 17:06
- Forum: Galeria naszych Mini Classic
- Temat: Modeliki MINI
- Odpowiedzi: 112
- Odsłony: 50428
Re: Modeliki MINI
Takie trzy modeliki 
- 08 lut 2016, 17:04
- Forum: Maksymalne dyskusje o Mini Classic 1959-2000
- Temat: Powitanie
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 995
Re: Powitanie
no i dupka
- 08 lut 2016, 17:03
- Forum: Maksymalne dyskusje o Mini Classic 1959-2000
- Temat: Powitanie
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 995
Re: Powitanie
jeszcze z tej strony
- 08 lut 2016, 17:02
- Forum: Maksymalne dyskusje o Mini Classic 1959-2000
- Temat: Powitanie
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 995
Re: Powitanie
takie na szybko
- 08 lut 2016, 16:34
- Forum: Maksymalne dyskusje o Mini Classic 1959-2000
- Temat: Powitanie
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 995
Re: Powitanie
pora się pochwalic
- 19 sty 2016, 22:10
- Forum: Maksymalne dyskusje o Mini Classic 1959-2000
- Temat: Powitanie
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 995
Re: Powitanie
Jak najbardziej będę się starał. Na razie czekam na lepszą pogode żeby móc się powozić bo ta sól na drogach przeraza
- 18 sty 2016, 18:37
- Forum: Maksymalne dyskusje o Mini Classic 1959-2000
- Temat: Powitanie
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 995
Re: Powitanie
skorzystam jak najbardziej jak tylko pogoda pozwoli
- 15 sty 2016, 22:23
- Forum: Maksymalne dyskusje o Mini Classic 1959-2000
- Temat: Powitanie
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 995
Powitanie
Witam wszystkich wielbicieli MINI. kupiłem niedawno Mini Cooper 1.3 2000r. w stanie jak na moje oko dobrym, aczkolwiek jest to opinia moja a nie do końca jestem fachowcem technicznym Mini. mam na imie Kamil i mieszkam w okolicy Wrocławia (ok 8 km od). w sumie to mam prosbe o pomoc w ocenie skrzata o...