Znaleziono 10 wyników

autor: robik128
19 mar 2016, 00:59
Forum: Sprawy organizacyjne
Temat: Classówka III
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 1892

Re: Classówka III

Witam tez chciałbym się zapisac jakas podpowiedz gdzie i jak?
autor: robik128
08 lut 2016, 17:58
Forum: Galeria naszych Mini Classic
Temat: Modeliki MINI
Odpowiedzi: 112
Odsłony: 50425

Re: Modeliki MINI

Troche lepsza jakość
autor: robik128
08 lut 2016, 17:06
Forum: Galeria naszych Mini Classic
Temat: Modeliki MINI
Odpowiedzi: 112
Odsłony: 50425

Re: Modeliki MINI

Takie trzy modeliki :D
autor: robik128
08 lut 2016, 17:04
Forum: Maksymalne dyskusje o Mini Classic 1959-2000
Temat: Powitanie
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 989

Re: Powitanie

no i dupka
autor: robik128
08 lut 2016, 17:03
Forum: Maksymalne dyskusje o Mini Classic 1959-2000
Temat: Powitanie
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 989

Re: Powitanie

jeszcze z tej strony
autor: robik128
08 lut 2016, 17:02
Forum: Maksymalne dyskusje o Mini Classic 1959-2000
Temat: Powitanie
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 989

Re: Powitanie

takie na szybko
autor: robik128
08 lut 2016, 16:34
Forum: Maksymalne dyskusje o Mini Classic 1959-2000
Temat: Powitanie
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 989

Re: Powitanie

pora się pochwalic
autor: robik128
19 sty 2016, 22:10
Forum: Maksymalne dyskusje o Mini Classic 1959-2000
Temat: Powitanie
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 989

Re: Powitanie

Jak najbardziej będę się starał. Na razie czekam na lepszą pogode żeby móc się powozić bo ta sól na drogach przeraza
autor: robik128
18 sty 2016, 18:37
Forum: Maksymalne dyskusje o Mini Classic 1959-2000
Temat: Powitanie
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 989

Re: Powitanie

skorzystam jak najbardziej jak tylko pogoda pozwoli
autor: robik128
15 sty 2016, 22:23
Forum: Maksymalne dyskusje o Mini Classic 1959-2000
Temat: Powitanie
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 989

Powitanie

Witam wszystkich wielbicieli MINI. kupiłem niedawno Mini Cooper 1.3 2000r. w stanie jak na moje oko dobrym, aczkolwiek jest to opinia moja a nie do końca jestem fachowcem technicznym Mini. mam na imie Kamil i mieszkam w okolicy Wrocławia (ok 8 km od). w sumie to mam prosbe o pomoc w ocenie skrzata o...