Bez gwiazdy nie ma jazdyInferno pisze:Jestem ciekawy, na co zmieniasz?
Znaleziono 1256 wyników
- 14 kwie 2017, 01:25
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
- Temat: R60 - problem - czujnik kąta kierownicy(?)
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 650
Re: R60 - problem - czujnik kąta kierownicy(?)
- 11 kwie 2017, 23:24
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
- Temat: R60 - problem - czujnik kąta kierownicy(?)
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 650
Re: R60 - problem - czujnik kąta kierownicy(?)
Pisałem o tym w wątku tu na forum. U kolegi właśnie tak było, ale w BMce... Auto myślało że jedzie w poślizgu. No i to tyle doświadczeń :D http://www.mini.org.pl/viewtopic.php?f=72&t=16626&p=155418#p155418 Dzięki, z tego co widzę to trzeba kupić ten element najprościej. Spróbuje jeszcze res...
- 10 kwie 2017, 22:25
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
- Temat: R60 - problem - czujnik kąta kierownicy(?)
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 650
R60 - problem - czujnik kąta kierownicy(?)
Cześć, Lecimy z tematem problemów z MINI. Podczas jazdy po jakimś czasie zapalają się dwie kontrolki tj od ręcznego i jakaś obok anty-poślizgowa. Kod błędu: 5DFB Wg netu jest to "steering angle sensor" Pytanie o Wasze doświadczenia. Czy wystarczy ymienić ten czujnik czyli SZL SENSOR - pic ...
- 21 mar 2017, 01:00
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
- Temat: Problem z pompą wysokiego ciśnienia paliwa (pięta achillesa?)
- Odpowiedzi: 101
- Odsłony: 8332
Re: Problem z pompą wysokiego ciśnienia paliwa (pięta achillesa?)
Jaśnie Panicz pisze:dawid pisze:Wolałem zapłacić 3.5 za pewniaka z ASO niż 2.3 za niewiadomą z PSA (bez możliwości zwrotu więc w razie wtopy masz prawie 6 koła w plecy)
Miałeś jakieś zniżki na to 3.5? bo widzę cenę 4.5
Tak, udało się coś urwać, ale koniec końców musiałem jeszcze dokupić ten nieszczęsny wężyk za 360
- 19 mar 2017, 18:57
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
- Temat: Problem z pompą wysokiego ciśnienia paliwa (pięta achillesa?)
- Odpowiedzi: 101
- Odsłony: 8332
Re: Problem z pompą wysokiego ciśnienia paliwa (pięta achillesa?)
Wolałem zapłacić 3.5 za pewniaka z ASO niż 2.3 za niewiadomą z PSA (bez możliwości zwrotu więc w razie wtopy masz prawie 6 koła w plecy)
- 17 mar 2017, 00:44
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
- Temat: Co oznaczają te ikonki? (ciśnienie w oponach?)
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 703
Co oznaczają te ikonki? (ciśnienie w oponach?)
Hej, po wymianie opon na letnie - wyskakują mi czasem te dwie ikonki w komplecie. Pojawiają się przy ostrym skręcie w lewo. Po zgaszeniu silnika i ponownym odpaleniu - nie ma nic. Również w żaden sposób nie wpływają na prowadzenie auta. Ciśnienie w oponach odpowiednie i nie spada. Jakiś czujnik abs ...
- 17 mar 2017, 00:42
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
- Temat: Problem z pompą wysokiego ciśnienia paliwa (pięta achillesa?)
- Odpowiedzi: 101
- Odsłony: 8332
Re: Problem z pompą wysokiego ciśnienia paliwa (pięta achillesa?)
3.5 klocka brutto + przewód doprowadzający paliwo 360zł
- 16 mar 2017, 02:03
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
- Temat: Problem z pompą wysokiego ciśnienia paliwa (pięta achillesa?)
- Odpowiedzi: 101
- Odsłony: 8332
Re: Problem z pompą wysokiego ciśnienia paliwa (pięta achillesa?)
jutro będę dzwonił za tym, bo już mam dość. Dziś trasa i pod górkę byłem zawalidrogą większą, niż tiry wyładowane drewnemJaśnie Panicz pisze:I jak pompa kupiłeś?
Wymieniłeś? działa?[/quote]
Tak, brałem z ASO. Znów można przyjemnie jeździć, a nie zawali droga.
- 08 mar 2017, 01:08
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
- Temat: Problem z pompą wysokiego ciśnienia paliwa (pięta achillesa?)
- Odpowiedzi: 101
- Odsłony: 8332
Re: Problem z pompą wysokiego ciśnienia paliwa (pięta achillesa?)
No to wszyscy wiemy, ponoć są osoby, które montowały 1920LL do N14 i jest ok. Ja niestety muszę mieć 1920RT i jakoś nie ma nikogo kto by potwierdził, że ona działa i można śmiało brać. Trzecia najnowsza pompa do n18 boscha ponoć się nie psuje:) Ja też 1920RT i stoje na niczym, oprócz tego, że firma...
- 06 mar 2017, 01:30
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
- Temat: Problem z pompą wysokiego ciśnienia paliwa (pięta achillesa?)
- Odpowiedzi: 101
- Odsłony: 8332
Re: Problem z pompą wysokiego ciśnienia paliwa (pięta achillesa?)
SZYBKIE PYTANIE: Wg info pompa odpowiednia do mojego auta została zamieniona na inne. Czy jeżeli kupię tą o numerach po zmianie - to to podejdzie? Czy nie? Musi być konkretnie stara pompa do silnika z 2011 czy nowsza jest kompatybilna? Screen z realoem dot. tej pompy http://i.imgur.com/ymiu7E5.png
- 28 lut 2017, 21:35
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
- Temat: Problem z pompą wysokiego ciśnienia paliwa (pięta achillesa?)
- Odpowiedzi: 101
- Odsłony: 8332
Re: Problem z pompą wysokiego ciśnienia paliwa (pięta achillesa?)
Jeżeli auto nie jest krajowe i nie miałeś przeglądów (wymiana oleju itp) w ASO to nie ma na co liczyć z Centralą. Te auta są żenujące i dziwie się, że tyle lat nimi już jeżdżę. W starych pieprzyła się co chwilę pompa wspomagania, w tych ciśnienia paliwa. Robią gówno i zamiast się do tego przyznać ja...
- 27 lut 2017, 15:26
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
- Temat: Problem z pompą wysokiego ciśnienia paliwa (pięta achillesa?)
- Odpowiedzi: 101
- Odsłony: 8332
Re: Problem z pompą wysokiego ciśnienia paliwa (pięta achillesa?)
A jakie masz objawy i wiesz, że to na pewno pompa? jakie błędy i jaki przebieg? Mogę mieć poniżej 2k z ASO PSA więc jak coś możemy razem zamówić może by było taniej, ale póki co nie ma gwarancji że to zadziała, a nikt się nie wypowiada . Pompy MINI nie uśmiecha mi się kupować i czekam obecnie na cu...
- 27 lut 2017, 15:17
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
- Temat: Problem z pompą wysokiego ciśnienia paliwa (pięta achillesa?)
- Odpowiedzi: 101
- Odsłony: 8332
Re: Problem z pompą wysokiego ciśnienia paliwa (pięta achillesa?)
No to wszyscy wiemy, ponoć są osoby, które montowały 1920LL do N14 i jest ok. Ja niestety muszę mieć 1920RT i jakoś nie ma nikogo kto by potwierdził, że ona działa i można śmiało brać. Trzecia najnowsza pompa do n18 boscha ponoć się nie psuje:) Ja też 1920RT i stoje na niczym, oprócz tego, że firma...
- 27 lut 2017, 15:03
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
- Temat: Problem z pompą wysokiego ciśnienia paliwa (pięta achillesa?)
- Odpowiedzi: 101
- Odsłony: 8332
Re: Problem z pompą wysokiego ciśnienia paliwa (pięta achillesa?)
W starszej dyskusji na temat pomp - http://www.mini.org.pl/viewtopic.php?f=72&t=15638 użytkownik "zeb" podał ich numery tj: Silnik N14 --> oem 13517588879 - Peugeot/Citroen --> 1920LL Silnik N18 --> oem 13517592429 - Peugeot/Citroen --> 1920RT z adnotacją "Są to te same pompy, ró...
- 27 lut 2017, 14:13
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
- Temat: Problem z pompą wysokiego ciśnienia paliwa (pięta achillesa?)
- Odpowiedzi: 101
- Odsłony: 8332
Re: Problem z pompą wysokiego ciśnienia paliwa (pięta achillesa?)
W starszej dyskusji na temat pomp - http://www.mini.org.pl/viewtopic.php?f=72&t=15638 użytkownik "zeb" podał ich numery tj: Silnik N14 --> oem 13517588879 - Peugeot/Citroen --> 1920LL Silnik N18 --> oem 13517592429 - Peugeot/Citroen --> 1920RT z adnotacją "Są to te same pompy, róż...