Gadżety Mini
Moderator: flapjck1
-
michu12
Gadżety Mini
Witam
Od dnia dzisiejszego na stronie www.buyvip.pl pojawiły się torby, organizery, portfele marki MINI w promocji do -70%.
Jeśli kogoś interesuje temat mogę wysłać zaproszenie.
Pozdrawiam
Od dnia dzisiejszego na stronie www.buyvip.pl pojawiły się torby, organizery, portfele marki MINI w promocji do -70%.
Jeśli kogoś interesuje temat mogę wysłać zaproszenie.
Pozdrawiam
Re: Gadżety Mini
do zarejestrowania się potrzebny jest mail osoby polecającej więc mógłbyś podać 
- dziesio
- Super użytkownik

- Posty: 1060
- Rejestracja: 17 sty 2005, 21:17
- Posiadane auto:
- Lokalizacja: warszawa
Re: Gadżety Mini
email osoby polecajacej z tego co widze jest opcjonalny - mozesz wybrac inne zrodlo z ktorego dowiedziales sie o stronie.
A tak BTW - jesli kombinujecie cos z zakupami na tego typu stronach to zrobcie wczesniej maly research (chodzby na internecie) czy to przypadkiem nie jakas lipa.
A tak BTW - jesli kombinujecie cos z zakupami na tego typu stronach to zrobcie wczesniej maly research (chodzby na internecie) czy to przypadkiem nie jakas lipa.
-
michu12
Re: Gadżety Mini
Witam
mail: trzeciakmt@gmail.com
Jest ok. kupowałem już na tym portalu jest wszystko wporządku czas oczekiwania ok 4 tygodni ale opłaca się. Przykjładowo kupowałem bluze Lambo za ok 200zł gdzie taka sama oryginalna na oficjalnej stronie kosztowała 150euro.
mail: trzeciakmt@gmail.com
Jest ok. kupowałem już na tym portalu jest wszystko wporządku czas oczekiwania ok 4 tygodni ale opłaca się. Przykjładowo kupowałem bluze Lambo za ok 200zł gdzie taka sama oryginalna na oficjalnej stronie kosztowała 150euro.
Re: Gadżety Mini
dobra nie ogarnąłemdziesio pisze:email osoby polecajacej z tego co widze jest opcjonalny - mozesz wybrac inne zrodlo z ktorego dowiedziales sie o stronie.
A tak BTW - jesli kombinujecie cos z zakupami na tego typu stronach to zrobcie wczesniej maly research (chodzby na internecie) czy to przypadkiem nie jakas lipa.
Wujek google twierdzi że Buy Vip należy do Grupy Allegro więc chyba lipy nie powinno być
Re: Gadżety Mini
Sorry za post pod postem.
Może warto przenieść cały topic do Hyde Parku?
Jeśli chodzi o ofertę to jest całkiem spora i kusi
(akcja obowiązuje do niedzieli 17.04 do godz 23)
Dla leniwych a ciekawych co jest dostępne zrobiłem screeny
http://zapodaj.net/images/352d346e2be1.png
http://zapodaj.net/images/7884e9056898.png
http://zapodaj.net/images/00046dc25d23.png
http://zapodaj.net/images/14bf5215de5e.png
http://zapodaj.net/images/788e9d793aa1.png
http://zapodaj.net/images/8179149c02d7.png
http://zapodaj.net/images/bedbdfe911b0.png
http://zapodaj.net/images/d3c402f6673a.png
http://zapodaj.net/images/d3aff3a02047.png
http://zapodaj.net/images/50714239da79.png
http://zapodaj.net/images/bb00e8d9a5ef.png
http://zapodaj.net/images/f12e8e2aa70c.png
http://zapodaj.net/images/57c2f929cf2a.png
http://zapodaj.net/images/851e7302daf6.png
http://zapodaj.net/images/0872d993d781.png
Może warto przenieść cały topic do Hyde Parku?
Jeśli chodzi o ofertę to jest całkiem spora i kusi
Dla leniwych a ciekawych co jest dostępne zrobiłem screeny
http://zapodaj.net/images/352d346e2be1.png
http://zapodaj.net/images/7884e9056898.png
http://zapodaj.net/images/00046dc25d23.png
http://zapodaj.net/images/14bf5215de5e.png
http://zapodaj.net/images/788e9d793aa1.png
http://zapodaj.net/images/8179149c02d7.png
http://zapodaj.net/images/bedbdfe911b0.png
http://zapodaj.net/images/d3c402f6673a.png
http://zapodaj.net/images/d3aff3a02047.png
http://zapodaj.net/images/50714239da79.png
http://zapodaj.net/images/bb00e8d9a5ef.png
http://zapodaj.net/images/f12e8e2aa70c.png
http://zapodaj.net/images/57c2f929cf2a.png
http://zapodaj.net/images/851e7302daf6.png
http://zapodaj.net/images/0872d993d781.png
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2011, 13:44 przez g00dMan, łącznie zmieniany 1 raz.
- jrock7
- Swój Człowiek

- Posty: 479
- Rejestracja: 15 lip 2006, 18:44
- Posiadane auto: Mini Countryman S All4
- Lokalizacja: Gdynia
Re: Gadżety Mini
u mnie wyskakuje:
Błąd! - Error 403
Nie masz dostępu do tej strony!
Błąd! - Error 403
Nie masz dostępu do tej strony!
Re: Gadżety Mini
u mnie na firefoxie i IE bangla
przed chwilą sprawdziłem na innym kompie i też działają.
Zobacz u siebie na innej przeglądarce lub wyczyść ciasteczka.
Zobacz u siebie na innej przeglądarce lub wyczyść ciasteczka.
-
AleXander
- Super użytkownik

- Posty: 1613
- Rejestracja: 04 lip 2006, 20:17
- Posiadane auto:
- Lokalizacja: W-wa
Re: Gadżety Mini
can't see shit cptn 
jak się skopiuje linka i wklei w pasek adresu to hula...inaczej niet
jak się skopiuje linka i wklei w pasek adresu to hula...inaczej niet
Re: Gadżety Mini
allah damn it!
A teraz? dodałem ręcznie tagi [url]
Może automatyczne hotlinkowanie przez forum się wysypało
A teraz? dodałem ręcznie tagi [url]
Może automatyczne hotlinkowanie przez forum się wysypało
- pididi
- Super użytkownik

- Posty: 1090
- Rejestracja: 19 cze 2008, 20:39
- Posiadane auto: Clubman JCW LCI
- Lokalizacja: Poznań
Re: Gadżety Mini
%^$#^&@ "moja" torba wyprzedana 
-
michu12
Re: Gadżety Mini
Jak tam zakupy? Ja już kupiłem portfel i torbę:) są świetne. Wpisujcie mój adres mailowy to od razu się zalogujecie.
-
Dyziek
Re: Gadżety Mini
Poczytałem deko opinie na necie i FB - hmm oferta kusi ale pewne ryzyko jest, kilkanaście osób narzekało że czekają na realizacje zamówień z lutego 
- Konrad K_2
- Maniak

- Posty: 2524
- Rejestracja: 29 maja 2006, 19:13
- Posiadane auto:
- Lokalizacja: Kielce
- Kontakt:
Re: Gadżety Mini
no zdaża sie w opisie tak długo czas ralizacji - trzeba czytacDyziek pisze:Poczytałem deko opinie na necie i FB - hmm oferta kusi ale pewne ryzyko jest, kilkanaście osób narzekało że czekają na realizacje zamówień z lutego
Re: Gadżety Mini
Ja byłem bardzo bliski zamówieniu towarów, ale jak przeczytałem opinie to zrezygnowałem.
Nie za bardzo podoba mi się to, że ktoś może przez 8 tygodni obracać moimi pieniędzmi i w najgorszym wypadku nie wywiązać się z umowy.
Nie za bardzo podoba mi się to, że ktoś może przez 8 tygodni obracać moimi pieniędzmi i w najgorszym wypadku nie wywiązać się z umowy.
