W razie czego, ja tak czy siak pojawię się jutro w Gdańsku i będę o 13 pod halą Olivia.
W razie czego, mój numer: 600 034 216
Pozdrawiam i mam nadzieję, że do zobaczenia
Mikołaj
Moderator: flapjck1





Ja właśnie jutro jadę na Hel. Z Gdyni wyjeżdżam o 13.30Hadzi pisze:A może ma ktos ochote wybrać sie w niedziele np do Chałup, na spacerek po plaży?


To nie najwazniejsze, lecz to by sie spotkać poznać pogadaćBeMoL pisze:preferuję Skwer niestety bez mojego mini
