Strona 9 z 9
Re: I zlot Mini w Busku - Zdroju
: 01 paź 2014, 21:28
autor: mataj2
Trzeba oglądać ,bo lokal godny polecania jak chcesz na kotleta czekac godzinę
Re: I zlot Mini w Busku - Zdroju
: 01 paź 2014, 21:47
autor: dahoovka
Albo dowiesz się, że nie ma rosołu, chociaż na stole obok jest cała waza. Prawda, Adaś?

Re: I zlot Mini w Busku - Zdroju
: 02 paź 2014, 08:27
autor: humin
czepiacie się
ja z Gosią weszliśmy i wyszliśmy bo miejsca nie było

Re: I zlot Mini w Busku - Zdroju
: 02 paź 2014, 10:13
autor: dahoovka
Chyba raczej dlatego, że ktoś miły i uprzejmy ostrzegł Was przy wejściu

Re: I zlot Mini w Busku - Zdroju
: 02 paź 2014, 14:01
autor: minimaniak
Re: I zlot Mini w Busku - Zdroju
: 02 paź 2014, 14:01
autor: minimaniak
dahoovka pisze:Albo dowiesz się, że nie ma rosołu, chociaż na stole obok jest cała waza. Prawda, Adaś?

Widocznie zły stół wybrałaś

Re: I zlot Mini w Busku - Zdroju
: 02 paź 2014, 14:20
autor: dahoovka
W sumie mogłam poprosić o talerz i podejść do waszej wazy

Re: I zlot Mini w Busku - Zdroju
: 02 paź 2014, 22:58
autor: monsterk
lecimy z netu na bieżąco
zaczęło się nieźle

Re: I zlot Mini w Busku - Zdroju
: 02 paź 2014, 23:08
autor: czestermo
ważne ze miło "wesoło" spędziliśmy czas

Re: I zlot Mini w Busku - Zdroju
: 02 paź 2014, 23:11
autor: monsterk
dalej oglądam !
dziwie się że przeżyliście

Re: I zlot Mini w Busku - Zdroju
: 02 paź 2014, 23:14
autor: dahoovka
ja właśnie odpalam na playerze. boję się

Re: I zlot Mini w Busku - Zdroju
: 02 paź 2014, 23:45
autor: dziesio
nie cwaniakujcie tak bo to chyba w maju bylo nagrywane

Re: I zlot Mini w Busku - Zdroju
: 03 paź 2014, 08:19
autor: BeMoL
dziesio pisze:nie cwaniakujcie tak bo to chyba w maju bylo nagrywane

o ile nie wcześniej - odcinek poprzedzający Busko - na pewno nagrywany był pod koniec zimy - wiem bo to moje okolice -
Re: I zlot Mini w Busku - Zdroju
: 05 paź 2014, 20:11
autor: dahoovka