Strona 6 z 7
Re: Problem z pompą wysokiego ciśnienia paliwa (pięta achillesa?)
: 01 mar 2017, 10:46
autor: Drail
137kkm i nic. Więc się nie przejmuj aż tak

Re: Problem z pompą wysokiego ciśnienia paliwa (pięta achillesa?)
: 01 mar 2017, 11:52
autor: Saguaro
pocieszyłeś mnie

może nie wszystkie wadliwe

Re: Problem z pompą wysokiego ciśnienia paliwa (pięta achillesa?)
: 06 mar 2017, 01:30
autor: dawid
SZYBKIE PYTANIE:
Wg info pompa odpowiednia do mojego auta została zamieniona na inne.
Czy jeżeli kupię tą o numerach po zmianie - to to podejdzie? Czy nie? Musi być konkretnie stara pompa do silnika z 2011 czy nowsza jest kompatybilna?
Screen z realoem dot. tej pompy

Re: Problem z pompą wysokiego ciśnienia paliwa (pięta achillesa?)
: 06 mar 2017, 01:42
autor: Jaśnie Panicz
dawid pisze:SZYBKIE PYTANIE:
Wg info pompa odpowiednia do mojego auta została zamieniona na inne.
Czy jeżeli kupię tą o numerach po zmianie - to to podejdzie? Czy nie? Musi być konkretnie stara pompa do silnika z 2011 czy nowsza jest kompatybilna?
Screen z realoem dot. tej pompy

Według mnie będzie pasować tylko ta poliftowa pompa continentala z końcówką 429, pozostała to pompa boscha zupełnie inna i nie da się jej zamontować P&P.
Re: Problem z pompą wysokiego ciśnienia paliwa (pięta achillesa?)
: 07 mar 2017, 22:49
autor: Jaśnie Panicz
dawid pisze:Jaśnie Panicz pisze:dawid pisze:W starszej dyskusji na temat pomp -
http://www.mini.org.pl/viewtopic.php?f=72&t=15638
użytkownik "zeb" podał ich numery tj:
Silnik N14 --> oem 13517588879 - Peugeot/Citroen --> 1920LL
Silnik N18 --> oem 13517592429 - Peugeot/Citroen --> 1920RT
z adnotacją "Są to te same pompy, różnią się tylko mocowaniem" oraz, że przez różnice w mocowaniu "musiałbyś wymienić silnik".
Więc czy ktoś montował te pompy z Peugeot w końcu czy nie? Jak z nimi jest, bo Peugeot nie daje możliwości zwrotu części zatem bez sensu wydawać na marne 2+ k pln. Proszę o rozwianie wątpliwość
No to wszyscy wiemy, ponoć są osoby, które montowały 1920LL do N14 i jest ok. Ja niestety muszę mieć 1920RT i jakoś nie ma nikogo kto by potwierdził, że ona działa i można śmiało brać. Trzecia najnowsza pompa do n18 boscha ponoć się nie psuje:)
Ja też 1920RT i stoje na niczym, oprócz tego, że firma regenerująca potwierdziła, że nie da się jej naprawić (przez telefon mówili, że się naprawi).
Także teraz muszę kupić coś jak najszybciej a nie chcę wtopiś ponad 2k na złą pompę
I jak pompa kupiłeś?
Re: Problem z pompą wysokiego ciśnienia paliwa (pięta achillesa?)
: 08 mar 2017, 01:08
autor: dawid
Jaśnie Panicz pisze:dawid pisze:Jaśnie Panicz pisze:
No to wszyscy wiemy, ponoć są osoby, które montowały 1920LL do N14 i jest ok. Ja niestety muszę mieć 1920RT i jakoś nie ma nikogo kto by potwierdził, że ona działa i można śmiało brać. Trzecia najnowsza pompa do n18 boscha ponoć się nie psuje:)
Ja też 1920RT i stoje na niczym, oprócz tego, że firma regenerująca potwierdziła, że nie da się jej naprawić (przez telefon mówili, że się naprawi).
Także teraz muszę kupić coś jak najszybciej a nie chcę wtopiś ponad 2k na złą pompę
I jak pompa kupiłeś?
jutro będę dzwonił za tym, bo już mam dość. Dziś trasa i pod górkę byłem zawalidrogą większą, niż tiry wyładowane drewnem

Re: Problem z pompą wysokiego ciśnienia paliwa (pięta achillesa?)
: 15 mar 2017, 00:18
autor: Jaśnie Panicz
I jak pompa kupiłeś?[/quote]
jutro będę dzwonił za tym, bo już mam dość. Dziś trasa i pod górkę byłem zawalidrogą większą, niż tiry wyładowane drewnem

[/quote]
Wymieniłeś? działa?
Re: Problem z pompą wysokiego ciśnienia paliwa (pięta achillesa?)
: 16 mar 2017, 02:03
autor: dawid
Jaśnie Panicz pisze:I jak pompa kupiłeś?
jutro będę dzwonił za tym, bo już mam dość. Dziś trasa i pod górkę byłem zawalidrogą większą, niż tiry wyładowane drewnem

[/quote]
Wymieniłeś? działa?[/quote]
Tak, brałem z ASO. Znów można przyjemnie jeździć, a nie zawali droga.
Re: Problem z pompą wysokiego ciśnienia paliwa (pięta achillesa?)
: 16 mar 2017, 11:29
autor: Inferno
A koszt tej w ASO tak jak było wcześniej około 4kpln?
Re: Problem z pompą wysokiego ciśnienia paliwa (pięta achillesa?)
: 17 mar 2017, 00:42
autor: dawid
3.5 klocka brutto + przewód doprowadzający paliwo 360zł
Re: Problem z pompą wysokiego ciśnienia paliwa (pięta achillesa?)
: 18 mar 2017, 12:33
autor: Jaśnie Panicz
dawid pisze:3.5 klocka brutto + przewód doprowadzający paliwo 360zł
Czyli nadal nikt nie jeździ z pompą z PSA 1920RT i potwierdzi czy mu działa, czekamy na tego pierwszego więc.
Re: Problem z pompą wysokiego ciśnienia paliwa (pięta achillesa?)
: 18 mar 2017, 13:46
autor: Inferno
To sporo kasy. Tez jestem ciekawy tego pierwszego z PSA:-)
Re: Problem z pompą wysokiego ciśnienia paliwa (pięta achillesa?)
: 19 mar 2017, 18:57
autor: dawid
Wolałem zapłacić 3.5 za pewniaka z ASO niż 2.3 za niewiadomą z PSA (bez możliwości zwrotu więc w razie wtopy masz prawie 6 koła w plecy)
Re: Problem z pompą wysokiego ciśnienia paliwa (pięta achillesa?)
: 19 mar 2017, 22:25
autor: Inferno
Zdaje sobie sprawę ze to fura kasy, absolutnie to nie był jakikolwiek wyrzut. Zwyczajnie jestem ciekawy ale zupełnie się nie dziwie ze nie zaryzykowałeś
Re: Problem z pompą wysokiego ciśnienia paliwa (pięta achillesa?)
: 20 mar 2017, 15:28
autor: Jaśnie Panicz
dawid pisze:Wolałem zapłacić 3.5 za pewniaka z ASO niż 2.3 za niewiadomą z PSA (bez możliwości zwrotu więc w razie wtopy masz prawie 6 koła w plecy)
Miałeś jakieś zniżki na to 3.5? bo widzę cenę 4.5
