Łódzkie - spotkania
Moderator: flapjck1
-
Maciej
Re: Łódzkie - spotkania
Dobra, dzisiaj 20 przed Centralem Nowym, na wprost salonu T-mobile czy jakoś tak.
Maciek.
Maciek.
- Bochen
- Swój Człowiek

- Posty: 386
- Rejestracja: 03 maja 2009, 15:34
- Posiadane auto: Rover Mini 1.3i MPi 1999
- Lokalizacja: Łódź
Re: Łódzkie - spotkania
Ostatnio zmieniony 23 mar 2012, 22:31 przez Bochen, łącznie zmieniany 2 razy.
-
Renata
Re: Łódzkie - spotkania
Wesołych Świąt i bardzo mokrego lanego poniedziałku !!!!
pozdrowionka dla sympatycznych właścicieli minimini, których poznałam na spotkaniu
szkoda że było nas tylko sześcioro
pozdrowionka dla sympatycznych właścicieli minimini, których poznałam na spotkaniu
szkoda że było nas tylko sześcioro
Re: Łódzkie - spotkania
Dziękujemy za życzenia
Tak a propos, widzimy się jutro pod Centralem? Pozdr.!
- Bochen
- Swój Człowiek

- Posty: 386
- Rejestracja: 03 maja 2009, 15:34
- Posiadane auto: Rover Mini 1.3i MPi 1999
- Lokalizacja: Łódź
Re: Łódzkie - spotkania
Ebe to kolezka z balut, kupil go chyba w belchatowie. Na marginesie: widzialem go dzisiaj rano na wyszynskiego
-
kurnaflak
Re: Łódzkie - spotkania
To wiem, co to za auto. Ciekawa jestem, czy zadowolony z zakupu:-P
-
Renata
Re: Łódzkie - spotkania
jeśli macie na myśli Marcinka ze spotkania to na pewno jest zadowolony - przynajmniej tak mówiły jego oczy 
-
CATE
Re: Łódzkie - spotkania
oczywiscie nie wiedzialam o spotkaniu, bo ostatnio nie wchodzilam na forum.
Przygoda, Ty masz do mnie nr telefonu, nie mogles sie odezwac?
Przygoda, Ty masz do mnie nr telefonu, nie mogles sie odezwac?
-
MAD_DOGG
Re: Łódzkie - spotkania
Hej. W niedziele 22.04 jest rozpoczęcie sezonu aut zabytkowych z wystawą na Piotrkowskiej a potem zależnie od pogody ma być impreza na motodromie. Info na forum Automobliklubu Łodzkiego albo na ClassicCarsLodz.pl.