Strona 1 z 1

Relingi dachowe do Mini R56

: 30 mar 2025, 13:02
autor: ghost
Cześć,
Pytanko, potrzebna opinia osób które miały styczność z relingami dachowymi w Mini R56
- jak się sprawują
- czy zostają jakieś ślady po montażu itp.

Re: Relingi dachowe do Mini R56

: 04 kwie 2025, 10:22
autor: ghost
Cześć,
Pytanko, potrzebna opinia osób które miały styczność z relingami dachowymi w Mini R56
- jak się sprawują
- czy zostają jakieś ślady po montażu itp.

OK, temat można zamknąć
- montaż dość upierdliwy
- trzeba naciąć i wyciąć kawałek górnej część uszczelki dachowej ...
Pozdrawiam

Re: Relingi dachowe do Mini R56

: 28 kwie 2026, 18:18
autor: GregoriO_ES
dopiero dzisiaj odkryłem ten post, ale może innym się też przyda.
nie nie zostają ślady.
mam belki Menabo. zrobiłem z nimi jednorazowo około 3500km i powiedm ze są świetne.
1/3 ceny oryginału.
plusem jest to że są dłuższe, więc mogłem zrobić tymczasową platformę na hulajnogę, która nie mieściła się w aucie...
przejechałem tak całą Eu z PL do Hiszpanii, pod Gibraltar.
bez zająknięcia.