Pozdrawiam!
Znaleziono 7 wyników
- 23 paź 2020, 10:08
- Forum: Maksymalne dyskusje o Mini Classic 1959-2000
- Temat: Powrót po latach...
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 1708
Re: Powrót po latach...
Witaj z powrotem! Piękna sztuka, pokaż więcej zdjęć 
Pozdrawiam!
Pozdrawiam!
- 12 wrz 2020, 22:02
- Forum: Maksymalne dyskusje o Mini Classic 1959-2000
- Temat: Mini 1380cc na podwójnym gaźniku - nierówna praca
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 2873
Re: Mini 1380cc na podwójnym gaźniku - nierówna praca
Auto mam może z 2 tygodnie i nie rozbierałem jeszcze każdej śrubki, póki co przerobiłem temat maglownicy i układu kierowniczego. Ustaliliśmy z Se7venem, że gaźniki to HS4. Reszta wymaga rozebrania i dowiedzenia się, błagam o wybaczenie, że nie jestem ekspertem Lilek. https://i.ibb.co/ZBdTsTw/IMG-202...
- 11 wrz 2020, 21:10
- Forum: Maksymalne dyskusje o Mini Classic 1959-2000
- Temat: Mini 1380cc na podwójnym gaźniku - nierówna praca
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 2873
Re: Mini 1380cc na podwójnym gaźniku - nierówna praca
Posłużę się specyfikacją angielską :) The engine spec is: 1380cc Stage 4 Engine and Gearbox A+ block bored to 73.5mm Powermax 73.5mm pistons fitted to balanced conrods Reground crankshaft with ACL bearings (+010 mains and big ends) Kent 286 X drilled camshaft, duplex timing kit Stage 4 cylinder head...
- 11 wrz 2020, 11:50
- Forum: Maksymalne dyskusje o Mini Classic 1959-2000
- Temat: Mini 1380cc na podwójnym gaźniku - nierówna praca
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 2873
Re: Mini 1380cc na podwójnym gaźniku - nierówna praca
Wczoraj zamówiłem, przewody, kopułkę i palec, wszystko przyjdzie w poniedziałek najprawdopodobniej więc dam znać. Wczoraj dla odmiany wszystko działało dobrze więc pośmigaliśmy z bananem na twarzy :D . Pojechaliśmy na przegląd ale niestety poziom spalin za duży, aż się alarm i wentylatory na stacji ...
- 11 wrz 2020, 10:19
- Forum: Maksymalne dyskusje o Mini Classic 1959-2000
- Temat: Mini 1380cc na podwójnym gaźniku - nierówna praca
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 2873
Re: Mini 1380cc na podwójnym gaźniku - nierówna praca
To jesteś w stanie kogoś polecić?
W zasadzie też o tym pomyślałem bo kiedyś miałem Hondę CBR na gaźnikach
W zasadzie też o tym pomyślałem bo kiedyś miałem Hondę CBR na gaźnikach
- 10 wrz 2020, 10:44
- Forum: Maksymalne dyskusje o Mini Classic 1959-2000
- Temat: Mini 1380cc na podwójnym gaźniku - nierówna praca
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 2873
Re: Mini 1380cc na podwójnym gaźniku - nierówna praca
Dzięki za odpowiedź, faktycznie po wymianie świec jedna z nich po chwili pracy była okopcona na czarno, zamówiłem nową kopułkę, palec i przewody - chociaż one wydają się nowe. Zobaczymy czy to pomoże ;) Co do fachowca to słyszałem już opinie, że wystrojenie na podwójnym gaźniku jest bardzo trudne, b...
- 09 wrz 2020, 15:35
- Forum: Maksymalne dyskusje o Mini Classic 1959-2000
- Temat: Mini 1380cc na podwójnym gaźniku - nierówna praca
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 2873
Mini 1380cc na podwójnym gaźniku - nierówna praca
Witam forumowiczów! Czy zna ktoś magika na terenie Śląska do wyregulowania gaźników bądź zdiagnozowania powodu nierównej pracy silnika? Wrażenie jest takie jakby palił na 3 cylindry chociaż w pewnym momencie zaczął pracować równo i po krótkiej przejażdżce okazało się, że chętnie wkręca się na obroty...