Znaleziono 20 wyników
- 02 lis 2014, 20:34
- Forum: Konkursy
- Temat: Listopadowo - TYLKO - dla NEW MINI
- Odpowiedzi: 28
- Odsłony: 5655
Re: Listopadowo - TYLKO - dla NEW MINI
a to mój miniak z bodyguardem
w jesiennym plenerze
- 16 wrz 2014, 11:04
- Forum: Sprawy organizacyjne
- Temat: SYLWESTER MINIakowy
- Odpowiedzi: 28
- Odsłony: 4249
Re: SYLWESTER MINIakowy
1. BeMoL z żoną 30.12 - 2.01 - dostosuję się do reszty
2. Szalik i Tadzia 30.12 - 2.01- dostosuje sie do reszty
3. Magda + Waldek 31.12 - 2.01
4.
2. Szalik i Tadzia 30.12 - 2.01- dostosuje sie do reszty
3. Magda + Waldek 31.12 - 2.01
4.
- 19 mar 2013, 14:39
- Forum: Sprawy organizacyjne
- Temat: Mini Zlot Mazury-Ełk 30.05-02.06.2013
- Odpowiedzi: 190
- Odsłony: 42859
Re: Mini Zlot Mazury-Ełk 30.05-02.06.2013
Meg i Miniwaldi od czwartku do niedzieli ze śniadaniami
- 06 sie 2012, 18:20
- Forum: Sprawy organizacyjne
- Temat: V ZLOT MINI TRÓJMIASTO 06-09.09.2012 SKOWRONKI
- Odpowiedzi: 237
- Odsłony: 54561
Re: V ZLOT MINI TRÓJMIASTO 06-09.09.2012 SKOWRONKI
Mamy wstępną rezerwację domku nr 2 (górny taras).
Szukamy 2 osób od piątku 7/09 do niedzieli 09/09.
Pozdrawiamy, Meg&Waldi
Szukamy 2 osób od piątku 7/09 do niedzieli 09/09.
Pozdrawiamy, Meg&Waldi
- 17 cze 2012, 19:39
- Forum: Sprawy organizacyjne
- Temat: Mini/MINI Zlot Majowy (Czerwcowy) - Info nr 3
- Odpowiedzi: 81
- Odsłony: 22647
Re: Mini/MINI Zlot Majowy (Czerwcowy) - Info nr 3
Dziękujemy organizatorom i wszystkim uczestnikom za super zabawę
, a MOSTOSTALOWI za A2
Czekamy na następny zlot. Do zobaczenia!
Meg&Waldi
Meg&Waldi
- 13 sty 2012, 17:17
- Forum: Sprawy organizacyjne
- Temat: IV ZLOT MINI TRÓJMIASTO 25-28.08.2011 Chałupy
- Odpowiedzi: 181
- Odsłony: 39810
Re: IV ZLOT MINI TRÓJMIASTO 25-28.08.2011 Chałupy
Czyli powrót do domu 02.09.2012 r. w największe korki
Może jednak 23-26.08.2012 r.???
[/hide]
Może jednak 23-26.08.2012 r.???
[/hide]
- 29 sie 2011, 23:14
- Forum: Sprawy organizacyjne
- Temat: IV ZLOT MINI TRÓJMIASTO 25-28.08.2011 Chałupy
- Odpowiedzi: 181
- Odsłony: 39810
Re: IV ZLOT MINI TRÓJMIASTO 25-28.08.2011 Chałupy
Ale po 9 h dojechaliśmy na „węch”
- 29 sie 2011, 23:13
- Forum: Sprawy organizacyjne
- Temat: IV ZLOT MINI TRÓJMIASTO 25-28.08.2011 Chałupy
- Odpowiedzi: 181
- Odsłony: 39810
Re: IV ZLOT MINI TRÓJMIASTO 25-28.08.2011 Chałupy
A potem to już tylko ... łączka, kwiatki i 8 miniaków
- 29 sie 2011, 23:09
- Forum: Sprawy organizacyjne
- Temat: IV ZLOT MINI TRÓJMIASTO 25-28.08.2011 Chałupy
- Odpowiedzi: 181
- Odsłony: 39810
Re: IV ZLOT MINI TRÓJMIASTO 25-28.08.2011 Chałupy
I my dołączamy się do reszy podziękowań dla organizatorów za super zlot. Czekamy na kolejny. Obecność obowiązkowa.
W drodze do Wawy było trochę przeszkód ...
http://www.youtube.com/watch?v=w3Jvec2pu60
W drodze do Wawy było trochę przeszkód ...
http://www.youtube.com/watch?v=w3Jvec2pu60
- 22 maja 2011, 18:00
- Forum: Sprawy organizacyjne
- Temat: Zlot Majowy 2011
- Odpowiedzi: 108
- Odsłony: 31256
Re: Zlot Majowy 2011
I my przyłączamy się do podziękowań dla organizatorów. Było super. Sezon zlotów rozpoczęty
.
M&W
M&W
- 03 gru 2010, 20:51
- Forum: Hyde Park
- Temat: O czym rozmawia się na innych forach?
- Odpowiedzi: 974
- Odsłony: 166474
Re: O czym rozmawia się na innych forach?
no ale jak zobaczyłam drzwi zielonego samochodu atakujące mój mały samochodzik, to zła byłam naprawdę .... zwłaszcza, że rabusie używali kwasu do unieszkodliwienia ochroniarzy ....
z pierwszych oględzin jest wszysko O.K.
z pierwszych oględzin jest wszysko O.K.
- 03 gru 2010, 20:44
- Forum: Hyde Park
- Temat: O czym rozmawia się na innych forach?
- Odpowiedzi: 974
- Odsłony: 166474
Re: O czym rozmawia się na innych forach?
tak, tak to mój miniak.
trochę zdenerwowałam się jak o 14.00, będąc jeszcze w pracy, zobaczyłam w TVN to zdjęcie.
trochę zdenerwowałam się jak o 14.00, będąc jeszcze w pracy, zobaczyłam w TVN to zdjęcie.
- 26 sie 2010, 19:31
- Forum: Sport
- Temat: MC - MINI CUP
- Odpowiedzi: 65
- Odsłony: 24190
Re: MC - MINI CUP
Moja propozycja:
jesli dla „klasyków” jest APMC, to dla „nowych” może powinno być APM.
jesli dla „klasyków” jest APMC, to dla „nowych” może powinno być APM.
- 25 sie 2010, 18:30
- Forum: mazowieckie
- Temat: Centralna Polska - spotkania
- Odpowiedzi: 671
- Odsłony: 143857
Re: Centralna Polska - spotkania
będę i ja
- 18 maja 2010, 21:58
- Forum: Sprawy organizacyjne
- Temat: IMM BAWARIA 2010 ZAPISY
- Odpowiedzi: 101
- Odsłony: 22372
wyjazd na IMM z wa-wy
Wyjeżdżam z Saharą i Miniwaldim (2 miniaki) z Wa-wy w czwartek około 17.30. Jedziemy do Słubic. Tam nocleg. W piatek dalej do „celu”.
Jeśli są chętni do stworzenia większej grupy zapraszam.
Pozdrawiam, Meg.
Jeśli są chętni do stworzenia większej grupy zapraszam.
Pozdrawiam, Meg.