Znaleziono 92 wyniki

autor: skywalker
08 paź 2013, 11:42
Forum: Sprawy organizacyjne
Temat: POTRZEBNY TRANSPORT / DAM TRANSPORT
Odpowiedzi: 262
Odsłony: 67488

Re: POTRZEBNY TRANSPORT / DAM TRANSPORT

Robię jutro trasę katowice - gdańsk.
Gdyby ktoś coś potrzebował - proszę o info.
A przy okazji - gdyby ktoś leciał pustą lawetą na południe - proszę o info.
autor: skywalker
08 sty 2013, 13:10
Forum: Sprawy organizacyjne
Temat: POTRZEBNY TRANSPORT / DAM TRANSPORT
Odpowiedzi: 262
Odsłony: 67488

Żary - Gdańsk

Ktoś planuje tą trasę w najbliższym czasie?
Postawiłbym lepszą butelkę za transport kartonu na tylnim siedzeniu do końca tego tygodnia
autor: skywalker
10 lis 2012, 16:25
Forum: Hyde Park
Temat: Spotkane na trasie....
Odpowiedzi: 2149
Odsłony: 477033

Re: Spotkane na trasie....

humin pisze:Cypr ?
Trochę dalej na południe - South Africa :wink:
autor: skywalker
09 lis 2012, 08:11
Forum: Hyde Park
Temat: Spotkane na trasie....
Odpowiedzi: 2149
Odsłony: 477033

Re: Spotkane na trasie....

Kilka miniaków spotkanych na ostatnim urlopie, raczej bez rewelacji poza tym czerwonym (zresztą obok niego stała piękna 911 w kawasaki green).
Ktoś odgadnie blachy?
autor: skywalker
09 paź 2012, 14:53
Forum: Hyde Park
Temat: wasze opinie o tym:P
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 1875

Re: wasze opinie o tym:P

Co byście nie napisali to podziwiam za to, że ktoś coś takiego zbudował, a w dodatku to coś jeździ.
Pasuje mi do filmów o przyszłości z przeszłości (lata 90te). Może autor się nimi sugerował...
autor: skywalker
03 paź 2012, 11:03
Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
Temat: CARWRAPING stosowal ktos folie do zmiany koloru auta???
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 3886

Re: CARWRAPING stosowal ktos folie do zmiany koloru auta???

Znajomi zajmują się tym profesjonalnie:
https://www.facebook.com/ColourChangePoland

Niektóre projekty robią niesamowite wrażenie.
Jak powołacie się na właściciela zielonego klasyka - na pewno dostaniecie jakiś rabat :grin:
autor: skywalker
14 wrz 2012, 12:24
Forum: Hyde Park
Temat: Gadżety Mini
Odpowiedzi: 63
Odsłony: 30839

spinki

Jakby kogoś zainteresowało to są w Klifie w Gdyni
autor: skywalker
10 wrz 2012, 15:51
Forum: Sprawy organizacyjne
Temat: V ZLOT MINI TRÓJMIASTO 06-09.09.2012 SKOWRONKI
Odpowiedzi: 237
Odsłony: 54360

Re: V ZLOT MINI TRÓJMIASTO 06-09.09.2012 SKOWRONKI

TRIP pisze:Piekarz wpisz do przyszłorocznego programu twój taniec do LMFAO, nazjeżdżają się kobitki i będzie następny rekordzik frekwencji :mrgreen:
Mam to gdzieś na komórce... zrobimy w przyszłym roku spot reklamowy :mrgreen:
autor: skywalker
09 wrz 2012, 21:52
Forum: Sprawy organizacyjne
Temat: V ZLOT MINI TRÓJMIASTO 06-09.09.2012 SKOWRONKI
Odpowiedzi: 237
Odsłony: 54360

Re: V ZLOT MINI TRÓJMIASTO 06-09.09.2012 SKOWRONKI

Było świetnie. Miejsce wymarzone na zlot; organizacja jak co roku...

Zanim pojawią się nasze fotki - tutaj zajawka z Malborka:
http://malbork.naszemiasto.pl/artykul/g ... ,id,t.html
autor: skywalker
06 wrz 2012, 15:13
Forum: Sprawy organizacyjne
Temat: V ZLOT MINI TRÓJMIASTO 06-09.09.2012 SKOWRONKI
Odpowiedzi: 237
Odsłony: 54360

Re: V ZLOT MINI TRÓJMIASTO 06-09.09.2012 SKOWRONKI

no fakt - nieprecyzyjnie facepalm
LOTOS - rafineria na elbląskiej - ja lecę prosto z pracy a tu duży parking mamy, gdzie można się zebrać...
autor: skywalker
06 wrz 2012, 14:23
Forum: Sprawy organizacyjne
Temat: V ZLOT MINI TRÓJMIASTO 06-09.09.2012 SKOWRONKI
Odpowiedzi: 237
Odsłony: 54360

Re: V ZLOT MINI TRÓJMIASTO 06-09.09.2012 SKOWRONKI

My z BeMol'em ustawiamy się wstępnie na start około 13-14 z LOTOS'u. Może Filip z Władysławowa do nas dołączy.
Macie po drodze więc jak trochę spowolnicie to możemy ruszyć kolumną...
autor: skywalker
04 wrz 2012, 12:08
Forum: Hyde Park
Temat: Czerwone miniaki Marcina P.
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 2699

Czerwone miniaki Marcina P.

Miniaki z Rębiechowa poszły jak ciepłe bułeczki:

http://gruper.pl/x.php/1,26930/Trojmias ... l-One.html
autor: skywalker
03 wrz 2012, 09:33
Forum: pomorskie
Temat: Trójmiasto - spotkania
Odpowiedzi: 1122
Odsłony: 171141

Re: Trójmiasto - spotkania

To ja odkopię ten wątek - kto jak rusza na Zlot i którędy?
Tczew?
Żukowo/Kościerzyna?
3miasto?
Może uda nam się zebrać grupę jadących w piątek?
@ goodman & mazak - będę miał 2 miejsce więc jak uda nam się zorganizować jakiś meeting point to zapraszam.
autor: skywalker
03 wrz 2012, 07:57
Forum: Sprawy organizacyjne
Temat: V ZLOT MINI TRÓJMIASTO 06-09.09.2012 SKOWRONKI
Odpowiedzi: 237
Odsłony: 54360

Re: V ZLOT MINI TRÓJMIASTO 06-09.09.2012 SKOWRONKI

ja ruszam około 13 z Lotosu - mogę poczekać na kogoś i polecimy razem
autor: skywalker
01 sie 2012, 10:40
Forum: Hyde Park
Temat: Nasi na Olimpiadzie
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 8272

Re: Nasi na Olimpiadzie

Pani redaktorka mogła sobie już pierwsze nazwisko podarować... :mrgreen: