Robię jutro trasę katowice - gdańsk.
Gdyby ktoś coś potrzebował - proszę o info.
A przy okazji - gdyby ktoś leciał pustą lawetą na południe - proszę o info.
Znaleziono 92 wyniki
- 08 paź 2013, 11:42
- Forum: Sprawy organizacyjne
- Temat: POTRZEBNY TRANSPORT / DAM TRANSPORT
- Odpowiedzi: 262
- Odsłony: 67488
- 08 sty 2013, 13:10
- Forum: Sprawy organizacyjne
- Temat: POTRZEBNY TRANSPORT / DAM TRANSPORT
- Odpowiedzi: 262
- Odsłony: 67488
Żary - Gdańsk
Ktoś planuje tą trasę w najbliższym czasie?
Postawiłbym lepszą butelkę za transport kartonu na tylnim siedzeniu do końca tego tygodnia
Postawiłbym lepszą butelkę za transport kartonu na tylnim siedzeniu do końca tego tygodnia
- 10 lis 2012, 16:25
- Forum: Hyde Park
- Temat: Spotkane na trasie....
- Odpowiedzi: 2149
- Odsłony: 477033
Re: Spotkane na trasie....
Trochę dalej na południe - South Africahumin pisze:Cypr ?
- 09 lis 2012, 08:11
- Forum: Hyde Park
- Temat: Spotkane na trasie....
- Odpowiedzi: 2149
- Odsłony: 477033
Re: Spotkane na trasie....
Kilka miniaków spotkanych na ostatnim urlopie, raczej bez rewelacji poza tym czerwonym (zresztą obok niego stała piękna 911 w kawasaki green).
Ktoś odgadnie blachy?
Ktoś odgadnie blachy?
- 09 paź 2012, 14:53
- Forum: Hyde Park
- Temat: wasze opinie o tym:P
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 1875
Re: wasze opinie o tym:P
Co byście nie napisali to podziwiam za to, że ktoś coś takiego zbudował, a w dodatku to coś jeździ.
Pasuje mi do filmów o przyszłości z przeszłości (lata 90te). Może autor się nimi sugerował...
Pasuje mi do filmów o przyszłości z przeszłości (lata 90te). Może autor się nimi sugerował...
- 03 paź 2012, 11:03
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
- Temat: CARWRAPING stosowal ktos folie do zmiany koloru auta???
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 3886
Re: CARWRAPING stosowal ktos folie do zmiany koloru auta???
Znajomi zajmują się tym profesjonalnie:
https://www.facebook.com/ColourChangePoland
Niektóre projekty robią niesamowite wrażenie.
Jak powołacie się na właściciela zielonego klasyka - na pewno dostaniecie jakiś rabat
https://www.facebook.com/ColourChangePoland
Niektóre projekty robią niesamowite wrażenie.
Jak powołacie się na właściciela zielonego klasyka - na pewno dostaniecie jakiś rabat
- 14 wrz 2012, 12:24
- Forum: Hyde Park
- Temat: Gadżety Mini
- Odpowiedzi: 63
- Odsłony: 30839
spinki
Jakby kogoś zainteresowało to są w Klifie w Gdyni
- 10 wrz 2012, 15:51
- Forum: Sprawy organizacyjne
- Temat: V ZLOT MINI TRÓJMIASTO 06-09.09.2012 SKOWRONKI
- Odpowiedzi: 237
- Odsłony: 54360
Re: V ZLOT MINI TRÓJMIASTO 06-09.09.2012 SKOWRONKI
Mam to gdzieś na komórce... zrobimy w przyszłym roku spot reklamowyTRIP pisze:Piekarz wpisz do przyszłorocznego programu twój taniec do LMFAO, nazjeżdżają się kobitki i będzie następny rekordzik frekwencji
- 09 wrz 2012, 21:52
- Forum: Sprawy organizacyjne
- Temat: V ZLOT MINI TRÓJMIASTO 06-09.09.2012 SKOWRONKI
- Odpowiedzi: 237
- Odsłony: 54360
Re: V ZLOT MINI TRÓJMIASTO 06-09.09.2012 SKOWRONKI
Było świetnie. Miejsce wymarzone na zlot; organizacja jak co roku...
Zanim pojawią się nasze fotki - tutaj zajawka z Malborka:
http://malbork.naszemiasto.pl/artykul/g ... ,id,t.html
Zanim pojawią się nasze fotki - tutaj zajawka z Malborka:
http://malbork.naszemiasto.pl/artykul/g ... ,id,t.html
- 06 wrz 2012, 15:13
- Forum: Sprawy organizacyjne
- Temat: V ZLOT MINI TRÓJMIASTO 06-09.09.2012 SKOWRONKI
- Odpowiedzi: 237
- Odsłony: 54360
Re: V ZLOT MINI TRÓJMIASTO 06-09.09.2012 SKOWRONKI
no fakt - nieprecyzyjnie
LOTOS - rafineria na elbląskiej - ja lecę prosto z pracy a tu duży parking mamy, gdzie można się zebrać...
LOTOS - rafineria na elbląskiej - ja lecę prosto z pracy a tu duży parking mamy, gdzie można się zebrać...
- 06 wrz 2012, 14:23
- Forum: Sprawy organizacyjne
- Temat: V ZLOT MINI TRÓJMIASTO 06-09.09.2012 SKOWRONKI
- Odpowiedzi: 237
- Odsłony: 54360
Re: V ZLOT MINI TRÓJMIASTO 06-09.09.2012 SKOWRONKI
My z BeMol'em ustawiamy się wstępnie na start około 13-14 z LOTOS'u. Może Filip z Władysławowa do nas dołączy.
Macie po drodze więc jak trochę spowolnicie to możemy ruszyć kolumną...
Macie po drodze więc jak trochę spowolnicie to możemy ruszyć kolumną...
- 04 wrz 2012, 12:08
- Forum: Hyde Park
- Temat: Czerwone miniaki Marcina P.
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 2699
Czerwone miniaki Marcina P.
Miniaki z Rębiechowa poszły jak ciepłe bułeczki:
http://gruper.pl/x.php/1,26930/Trojmias ... l-One.html
http://gruper.pl/x.php/1,26930/Trojmias ... l-One.html
- 03 wrz 2012, 09:33
- Forum: pomorskie
- Temat: Trójmiasto - spotkania
- Odpowiedzi: 1122
- Odsłony: 171141
Re: Trójmiasto - spotkania
To ja odkopię ten wątek - kto jak rusza na Zlot i którędy?
Tczew?
Żukowo/Kościerzyna?
3miasto?
Może uda nam się zebrać grupę jadących w piątek?
@ goodman & mazak - będę miał 2 miejsce więc jak uda nam się zorganizować jakiś meeting point to zapraszam.
Tczew?
Żukowo/Kościerzyna?
3miasto?
Może uda nam się zebrać grupę jadących w piątek?
@ goodman & mazak - będę miał 2 miejsce więc jak uda nam się zorganizować jakiś meeting point to zapraszam.
- 03 wrz 2012, 07:57
- Forum: Sprawy organizacyjne
- Temat: V ZLOT MINI TRÓJMIASTO 06-09.09.2012 SKOWRONKI
- Odpowiedzi: 237
- Odsłony: 54360
Re: V ZLOT MINI TRÓJMIASTO 06-09.09.2012 SKOWRONKI
ja ruszam około 13 z Lotosu - mogę poczekać na kogoś i polecimy razem
- 01 sie 2012, 10:40
- Forum: Hyde Park
- Temat: Nasi na Olimpiadzie
- Odpowiedzi: 35
- Odsłony: 8272
Re: Nasi na Olimpiadzie
Pani redaktorka mogła sobie już pierwsze nazwisko podarować... 