Znaleziono 116 wyników

autor: oskar
02 gru 2021, 01:08
Forum: Maksymalne dyskusje o Mini Classic 1959-2000
Temat: Remont mini
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 1752

Re: Remont mini

Nadkola z włókna , teoretycznie oryginały (lata 90/92), szerokość 7-10 cm. Nadkola do kół 13" (nie Sportpack).

Całe, nie popękane, kilka małych miejsc do przeszpachlowania.

800/komplet
autor: oskar
18 lut 2020, 23:08
Forum: Galeria naszych Mini Classic
Temat: Mini Mayfair by mum666
Odpowiedzi: 131
Odsłony: 29575

Re: Mini Mayfair by mum666

Na zdjęciach bardzo ładnie :o :o

Moze uda się go zobaczyć niedługo w ruchu :D :D
autor: oskar
18 lut 2020, 23:05
Forum: Galeria naszych Mini Classic
Temat: Leyland Mini (Clubman) - Kombi
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 1435

Re: Leyland Mini (Clubman Estate) - Kombi

Piaskowanie NR 1
autor: oskar
18 lut 2020, 23:04
Forum: Galeria naszych Mini Classic
Temat: Leyland Mini (Clubman) - Kombi
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 1435

Leyland Mini (Clubman) - Kombi

Oryginalnie był to Leyland Mini Clubman, ale zastosowano przód od tradycyjnego Mini... i tak już pozostanie.

Kilka fotek:
autor: oskar
16 lis 2019, 23:10
Forum: Galeria naszych Mini Classic
Temat: Mini Mayfair by mum666
Odpowiedzi: 131
Odsłony: 29575

Re: Mini Mayfair by mum666

Bardzo rzetelna robota;) Nie każdy blacharz dzis tak potrafi
autor: oskar
17 wrz 2019, 12:14
Forum: Maksymalne dyskusje o Mini Classic 1959-2000
Temat: Zamówienie z www.johnbrownwheels.com
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 287

Zamówienie z www.johnbrownwheels.com

Zamawiam felgę ze strony johnbrownwheels.

Czy ktoś coś potrzebuje dla podziału przesyłki?
autor: oskar
30 lip 2019, 00:17
Forum: Maksymalne dyskusje o Mini Classic 1959-2000
Temat: Części do MINI gdzie kupić?
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 560

Re: Części do MINI gdzie kupić?

A ja mam części używane i po regeneracji, jakbys czegoś nowego nie dostal;) jestem koło Poznania
autor: oskar
22 maja 2018, 23:55
Forum: Maksymalne dyskusje o Mini Classic 1959-2000
Temat: Cięgno napędu wycieraczek
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 709

Re: Cięgno napędu wycieraczek

Mam używkę, za 60zł
autor: oskar
11 wrz 2017, 21:32
Forum: Galeria naszych Mini Classic
Temat: Mini Mascot Jasło
Odpowiedzi: 106
Odsłony: 12012

Re: Mini Mascot Jasło

Piękna robota! Na prawdę świetnie to wygląda, powodzenia :wink:
autor: oskar
12 sty 2017, 21:18
Forum: Galeria naszych Mini Classic
Temat: Fasolka
Odpowiedzi: 37
Odsłony: 11149

Re: Fasolka

To rodzinny sklepik :wink:
autor: oskar
11 sty 2017, 23:00
Forum: Galeria naszych Mini Classic
Temat: Fasolka
Odpowiedzi: 37
Odsłony: 11149

Re: Fasolka

Cisza tu od dawna, a Fasolka cały czas pracuje :)

Coś Wam pokażę... :D

Święta Bożonarodzeniowe 2015 i 2016 roku:
autor: oskar
22 wrz 2015, 20:36
Forum: Galeria naszych Mini Classic
Temat: Miniak czerwony
Odpowiedzi: 39
Odsłony: 6492

Re: Miniak czerwony

i troszkę z zewnątrz :)
autor: oskar
22 wrz 2015, 20:27
Forum: Galeria naszych Mini Classic
Temat: Miniak czerwony
Odpowiedzi: 39
Odsłony: 6492

Re: Miniak czerwony

już prawie gotowy... :D
autor: oskar
18 sie 2015, 22:35
Forum: Galeria naszych Mini Classic
Temat: Miniak czerwony
Odpowiedzi: 39
Odsłony: 6492

Re: Miniak czerwony

powoli już w ruchu... :)