Nadkola z włókna , teoretycznie oryginały (lata 90/92), szerokość 7-10 cm. Nadkola do kół 13" (nie Sportpack).
Całe, nie popękane, kilka małych miejsc do przeszpachlowania.
800/komplet
Znaleziono 116 wyników
- 02 gru 2021, 01:08
- Forum: Maksymalne dyskusje o Mini Classic 1959-2000
- Temat: Remont mini
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 1752
- 18 lut 2020, 23:08
- Forum: Galeria naszych Mini Classic
- Temat: Mini Mayfair by mum666
- Odpowiedzi: 131
- Odsłony: 29575
Re: Mini Mayfair by mum666
Na zdjęciach bardzo ładnie
Moze uda się go zobaczyć niedługo w ruchu

Moze uda się go zobaczyć niedługo w ruchu
- 18 lut 2020, 23:05
- Forum: Galeria naszych Mini Classic
- Temat: Leyland Mini (Clubman) - Kombi
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 1435
Re: Leyland Mini (Clubman Estate) - Kombi
Piaskowanie NR 1
- 18 lut 2020, 23:04
- Forum: Galeria naszych Mini Classic
- Temat: Leyland Mini (Clubman) - Kombi
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 1435
Leyland Mini (Clubman) - Kombi
Oryginalnie był to Leyland Mini Clubman, ale zastosowano przód od tradycyjnego Mini... i tak już pozostanie.
Kilka fotek:
Kilka fotek:
- 16 lis 2019, 23:10
- Forum: Galeria naszych Mini Classic
- Temat: Mini Mayfair by mum666
- Odpowiedzi: 131
- Odsłony: 29575
Re: Mini Mayfair by mum666
Bardzo rzetelna robota;) Nie każdy blacharz dzis tak potrafi
- 17 wrz 2019, 12:14
- Forum: Maksymalne dyskusje o Mini Classic 1959-2000
- Temat: Zamówienie z www.johnbrownwheels.com
- Odpowiedzi: 0
- Odsłony: 287
Zamówienie z www.johnbrownwheels.com
Zamawiam felgę ze strony johnbrownwheels.
Czy ktoś coś potrzebuje dla podziału przesyłki?
Czy ktoś coś potrzebuje dla podziału przesyłki?
- 30 lip 2019, 00:17
- Forum: Maksymalne dyskusje o Mini Classic 1959-2000
- Temat: Części do MINI gdzie kupić?
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 560
Re: Części do MINI gdzie kupić?
A ja mam części używane i po regeneracji, jakbys czegoś nowego nie dostal;) jestem koło Poznania
- 22 maja 2018, 23:55
- Forum: Maksymalne dyskusje o Mini Classic 1959-2000
- Temat: Cięgno napędu wycieraczek
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 709
Re: Cięgno napędu wycieraczek
Mam używkę, za 60zł
- 11 wrz 2017, 21:32
- Forum: Galeria naszych Mini Classic
- Temat: Mini Mascot Jasło
- Odpowiedzi: 106
- Odsłony: 12012
Re: Mini Mascot Jasło
Piękna robota! Na prawdę świetnie to wygląda, powodzenia 
- 12 sty 2017, 21:18
- Forum: Galeria naszych Mini Classic
- Temat: Fasolka
- Odpowiedzi: 37
- Odsłony: 11149
Re: Fasolka
To rodzinny sklepik 
- 11 sty 2017, 23:00
- Forum: Galeria naszych Mini Classic
- Temat: Fasolka
- Odpowiedzi: 37
- Odsłony: 11149
Re: Fasolka
Cisza tu od dawna, a Fasolka cały czas pracuje
Coś Wam pokażę...
Święta Bożonarodzeniowe 2015 i 2016 roku:
Coś Wam pokażę...
Święta Bożonarodzeniowe 2015 i 2016 roku:
- 08 paź 2015, 09:19
- Forum: Maksymalne dyskusje o Mini Classic 1959-2000
- Temat: Kupię Mini Morris'a
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 867
- 22 wrz 2015, 20:36
- Forum: Galeria naszych Mini Classic
- Temat: Miniak czerwony
- Odpowiedzi: 39
- Odsłony: 6492
Re: Miniak czerwony
i troszkę z zewnątrz 
- 22 wrz 2015, 20:27
- Forum: Galeria naszych Mini Classic
- Temat: Miniak czerwony
- Odpowiedzi: 39
- Odsłony: 6492
Re: Miniak czerwony
już prawie gotowy... 
- 18 sie 2015, 22:35
- Forum: Galeria naszych Mini Classic
- Temat: Miniak czerwony
- Odpowiedzi: 39
- Odsłony: 6492
Re: Miniak czerwony
powoli już w ruchu... 