Znaleziono 61 wyników
- 17 mar 2018, 21:29
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
- Temat: R56 Pompa oleju taka sama jak w PSA?
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 418
Re: R56 Pompa oleju taka sama jak w PSA?
Już wiem z innego źródła że jest taka sama. Temat do zamknięcia.
- 17 mar 2018, 17:30
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
- Temat: niski poziom płynu do spryskiwaczy
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 1278
Re: niski poziom płynu do spryskiwaczy
To sprawdź najpierw czy nie masz spryskiwaczy xenonów, jeśli nie to oznacza że czujnik spryskiwaczy jest walnięty.
- 17 mar 2018, 17:15
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
- Temat: R56 Pompa oleju taka sama jak w PSA?
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 418
R56 Pompa oleju taka sama jak w PSA?
Hej, potrzebuję informacji czy w Cooperach R56S 2007 jest taka sama pompa oleju jak w Peugotach i Citroenach z silnikiem 1.6THP? Wygląda niemalże identycznie, miska olejowa jest taka sama. Może ktoś z was się orientuje?
- 16 mar 2018, 17:40
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
- Temat: niski poziom płynu do spryskiwaczy
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 1278
Re: niski poziom płynu do spryskiwaczy
Miałem taki problem. Okazało się że pompka spryskiwacza lewego światła była zapchana. Podjedź do mechanika, niech zdejmie koło, nadkole i sprawdzi obydwie pompki. Często są zapchane lub ulegają pęknięciu i pokazuje się błąd niskiego stanu płynu do spryskiwacza ale tak naprawdę jest to błąd spryskiwa...
- 12 gru 2017, 12:23
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
- Temat: Wycieraczki szyby przedniej.
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 686
Re: Wycieraczki szyby przedniej.
Standard dla 450 mm. Możesz oczywiście kupić krótszą i będzie zbierać wszystko od dołuDrail pisze:To chyba standard.adrianknk pisze:Mam Bosch x2 450 mm i nie zbierają od początki pół centymetra z prawej strony od pasażera ale jak 'jadą wyżej' to biorą wszystko.
- 11 gru 2017, 21:19
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
- Temat: Wycieraczki szyby przedniej.
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 686
Re: Wycieraczki szyby przedniej.
Mam Bosch x2 450 mm i nie zbierają od początki pół centymetra z prawej strony od pasażera ale jak 'jadą wyżej' to biorą wszystko.
- 11 gru 2017, 14:19
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
- Temat: Wycieraczki szyby przedniej.
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 686
Re: Wycieraczki szyby przedniej.
ja mega polecam Bosch Aero Twin. Właśnie zmieniłem je z Valeo i są najlepsze!
- 07 gru 2017, 11:53
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
- Temat: Mini Cooper R56 - problem z szarpaniem
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 5203
Re: Mini Cooper R56 - problem z szarpaniem
Silnik krokowy wkręcany jest w zawór/dziurę itp. więc o to mi chodzi. Cewki sprawdzasz tak, że je wymieniasz :) Ja mam S-kę i u mnie są przewody, czy są u ciebie nie wiem. Sprawdź na realoem! Kolego możesz mi powiedzieć gdzie dokładnie siedzi zawór krokowy, bo szukałem na realoem i nic nie mogę zna...
- 06 gru 2017, 19:41
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
- Temat: Mini Cooper R56 - problem z szarpaniem
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 5203
Re: Mini Cooper R56 - problem z szarpaniem
Silnik krokowy wkręcany jest w zawór/dziurę itp. więc o to mi chodzi. Cewki sprawdzasz tak, że je wymieniasz
Ja mam S-kę i u mnie są przewody, czy są u ciebie nie wiem. Sprawdź na realoem!
- 06 gru 2017, 14:46
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
- Temat: Mini Cooper R56 - problem z szarpaniem
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 5203
Re: Mini Cooper R56 - problem z szarpaniem
Miałem podobnie. Pomogło konkretne wyczyszczenie przepustnicy, silnika krokowego z zaworem, wymiana przewodów wysokiego napięcia oraz cewek i świec. Ogólnie po tym samochód dział jak nowy. Nie wiem która konkretnie wymiana pomogła ale raz a konkretnie się z tym uporałem.
- 18 cze 2017, 18:37
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
- Temat: Dobry mechanik do mini w wielkopolsce? Kogo polecacie?
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 453
Re: Dobry mechanik do mini w wielkopolsce? Kogo polecacie?
Napisz do mnie na pw to ci odpowiem co i gdzie 
- 17 gru 2016, 09:55
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
- Temat: Bluetooth w R56
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 4074
Re: Bluetooth w R56
Jeśli chodzi o uchwyt to jest to uchwyt firmy KUDA. Do niego przykręciłem uchwyt Brodit. Drogie ale ładne bo taki miałem zamysł aby zbyt mocno nie ingerować w auto.
- 16 gru 2016, 17:05
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
- Temat: Bluetooth w R56
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 4074
Re: Bluetooth w R56
I podłokietnik
- 16 gru 2016, 17:04
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
- Temat: Bluetooth w R56
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 4074
Re: Bluetooth w R56
Trochę to trwało ale ostatnio jestem zarobiony. Zdjęcia przedstawiają uchwyt do telefonu który udaje oryginalne poszycie deski rozdzielczej w Miniaku dodatkowo nakręcony jest na niego uchwyt Brodit do iPhone 6/6S z opcją powiększania do włożenia telefonu z etui i kablem. Kabel jest poprowadzony pod ...
- 30 lis 2016, 22:28
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
- Temat: Bluetooth w R56
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 4074
Re: Bluetooth w R56
Jutro zrobię 