Znaleziono 61 wyników

autor: adrianknk
17 mar 2018, 21:29
Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
Temat: R56 Pompa oleju taka sama jak w PSA?
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 418

Re: R56 Pompa oleju taka sama jak w PSA?

Już wiem z innego źródła że jest taka sama. Temat do zamknięcia.
autor: adrianknk
17 mar 2018, 17:30
Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
Temat: niski poziom płynu do spryskiwaczy
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 1278

Re: niski poziom płynu do spryskiwaczy

To sprawdź najpierw czy nie masz spryskiwaczy xenonów, jeśli nie to oznacza że czujnik spryskiwaczy jest walnięty.
autor: adrianknk
17 mar 2018, 17:15
Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
Temat: R56 Pompa oleju taka sama jak w PSA?
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 418

R56 Pompa oleju taka sama jak w PSA?

Hej, potrzebuję informacji czy w Cooperach R56S 2007 jest taka sama pompa oleju jak w Peugotach i Citroenach z silnikiem 1.6THP? Wygląda niemalże identycznie, miska olejowa jest taka sama. Może ktoś z was się orientuje?
autor: adrianknk
16 mar 2018, 17:40
Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
Temat: niski poziom płynu do spryskiwaczy
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 1278

Re: niski poziom płynu do spryskiwaczy

Miałem taki problem. Okazało się że pompka spryskiwacza lewego światła była zapchana. Podjedź do mechanika, niech zdejmie koło, nadkole i sprawdzi obydwie pompki. Często są zapchane lub ulegają pęknięciu i pokazuje się błąd niskiego stanu płynu do spryskiwacza ale tak naprawdę jest to błąd spryskiwa...
autor: adrianknk
12 gru 2017, 12:23
Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
Temat: Wycieraczki szyby przedniej.
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 686

Re: Wycieraczki szyby przedniej.

Drail pisze:
adrianknk pisze:Mam Bosch x2 450 mm i nie zbierają od początki pół centymetra z prawej strony od pasażera ale jak 'jadą wyżej' to biorą wszystko.
To chyba standard.
Standard dla 450 mm. Możesz oczywiście kupić krótszą i będzie zbierać wszystko od dołu :D
autor: adrianknk
11 gru 2017, 21:19
Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
Temat: Wycieraczki szyby przedniej.
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 686

Re: Wycieraczki szyby przedniej.

Mam Bosch x2 450 mm i nie zbierają od początki pół centymetra z prawej strony od pasażera ale jak 'jadą wyżej' to biorą wszystko.
autor: adrianknk
11 gru 2017, 14:19
Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
Temat: Wycieraczki szyby przedniej.
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 686

Re: Wycieraczki szyby przedniej.

ja mega polecam Bosch Aero Twin. Właśnie zmieniłem je z Valeo i są najlepsze!
autor: adrianknk
07 gru 2017, 11:53
Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
Temat: Mini Cooper R56 - problem z szarpaniem
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 5203

Re: Mini Cooper R56 - problem z szarpaniem

Silnik krokowy wkręcany jest w zawór/dziurę itp. więc o to mi chodzi. Cewki sprawdzasz tak, że je wymieniasz :) Ja mam S-kę i u mnie są przewody, czy są u ciebie nie wiem. Sprawdź na realoem! Kolego możesz mi powiedzieć gdzie dokładnie siedzi zawór krokowy, bo szukałem na realoem i nic nie mogę zna...
autor: adrianknk
06 gru 2017, 19:41
Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
Temat: Mini Cooper R56 - problem z szarpaniem
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 5203

Re: Mini Cooper R56 - problem z szarpaniem

Silnik krokowy wkręcany jest w zawór/dziurę itp. więc o to mi chodzi. Cewki sprawdzasz tak, że je wymieniasz :) Ja mam S-kę i u mnie są przewody, czy są u ciebie nie wiem. Sprawdź na realoem!
autor: adrianknk
06 gru 2017, 14:46
Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
Temat: Mini Cooper R56 - problem z szarpaniem
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 5203

Re: Mini Cooper R56 - problem z szarpaniem

Miałem podobnie. Pomogło konkretne wyczyszczenie przepustnicy, silnika krokowego z zaworem, wymiana przewodów wysokiego napięcia oraz cewek i świec. Ogólnie po tym samochód dział jak nowy. Nie wiem która konkretnie wymiana pomogła ale raz a konkretnie się z tym uporałem.
autor: adrianknk
17 gru 2016, 09:55
Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
Temat: Bluetooth w R56
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 4074

Re: Bluetooth w R56

Jeśli chodzi o uchwyt to jest to uchwyt firmy KUDA. Do niego przykręciłem uchwyt Brodit. Drogie ale ładne bo taki miałem zamysł aby zbyt mocno nie ingerować w auto.
autor: adrianknk
16 gru 2016, 17:05
Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
Temat: Bluetooth w R56
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 4074

Re: Bluetooth w R56

I podłokietnik
autor: adrianknk
16 gru 2016, 17:04
Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
Temat: Bluetooth w R56
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 4074

Re: Bluetooth w R56

Trochę to trwało ale ostatnio jestem zarobiony. Zdjęcia przedstawiają uchwyt do telefonu który udaje oryginalne poszycie deski rozdzielczej w Miniaku dodatkowo nakręcony jest na niego uchwyt Brodit do iPhone 6/6S z opcją powiększania do włożenia telefonu z etui i kablem. Kabel jest poprowadzony pod ...
autor: adrianknk
30 lis 2016, 22:28
Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 2 generacji 2006-2014
Temat: Bluetooth w R56
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 4074

Re: Bluetooth w R56

Jutro zrobię :)