Znaleziono 16 wyników
- 01 lut 2016, 17:47
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
- Temat: Rozkodowanie VIN
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 687
Re: Rozkodowanie VIN
SianeK dziekuję za pomoc.
- 20 sty 2016, 15:22
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
- Temat: Rozkodowanie VIN
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 687
Rozkodowanie VIN
Witam wszystkich Zwracam sie z prośbą o rozkodowanie VIN - najbardziej zależy mi na wyposażeniu. Inne onformacje łatwo mozna sprawdzić a z wyposazeniem juz tak łatwo nie jest. Napisałem post z prośbą w dedykowanym do tego wątku lecz nie otrzymałem odpowiedzi stąd ponawiam swoja prośbę tutaj. Strona ...
- 15 sty 2016, 14:49
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
- Temat: VIN - możliwość samodzielnego rozkodowania
- Odpowiedzi: 35
- Odsłony: 37609
Re: VIN - możliwość samodzielnego rozkodowania
Witam Zwracam się z prośbą o pomoc w rozkodowaniu VIN. Strona z linku to strona BMW na której nie ma nigdzie zakladki ,,elektroniczny katalog części" Jakiś czas temu było dokladnie tak jak opisał to KW ale teraz cos się zmienilo albo ja nie potrafię. Jeżeli macie jakiś link to poproszę ... Dzię...
- 25 cze 2015, 23:30
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
- Temat: Nawigacja Mapy do Mini R53 2014/2015
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 1587
Re: Nawigacja Mapy do Mini R53 2014/2015
Witaj Maxi King
Mogę poprosić o jakis link abym mógł ściągnąć taką mapę także do mojego R53 oraz o info jak zainstalowac żeby zadzaiałało.
Mam navi ale akurat bez mapy Polski i korzystam z przenośnych....
Mogę poprosić o jakis link abym mógł ściągnąć taką mapę także do mojego R53 oraz o info jak zainstalowac żeby zadzaiałało.
Mam navi ale akurat bez mapy Polski i korzystam z przenośnych....
- 23 kwie 2015, 22:04
- Forum: podkarpackie
- Temat: Rzeszów- Spotkania
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 3460
Re: Rzeszów- Spotkania
wtam
Jestem również za spotkaniem. Kiedy i gdzie ??
Jestem również za spotkaniem. Kiedy i gdzie ??
- 16 lut 2015, 17:52
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
- Temat: R50 R53 Halogeny dalekosiężne / szperacze 5" na grill
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 2597
Re: R50 R53 Halogeny dalekosiężne / szperacze 5" na grill
Tłumacz że to wyposażenie seryjne. Z tego co się orientuje to można mieć 2-e dodatkowe lampy a to akurat nam wystarczy.
Choć zawsze mogło się coś zmienić...
Choć zawsze mogło się coś zmienić...
- 10 lut 2015, 16:28
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
- Temat: Naprawa w Rzeszowie
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 885
Re: Naprawa w Rzeszowie
Witaj
Mam mechanika który naprawia w moim MCS wszystkie drobne lub większe usterki
Niestety nie jest z Rzeszowa. Oddalony około 55km
Jeżeli potrzebujesz namiary to służę pomocą
Ja jestem z wykonanych prac bardzo zadowolony.
Mam mechanika który naprawia w moim MCS wszystkie drobne lub większe usterki
Niestety nie jest z Rzeszowa. Oddalony około 55km
Jeżeli potrzebujesz namiary to służę pomocą
Ja jestem z wykonanych prac bardzo zadowolony.
- 02 lut 2015, 22:17
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
- Temat: R50 R53 Halogeny dalekosiężne / szperacze 5" na grill
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 2597
Re: R50 R53 Halogeny dalekosiężne / szperacze 5" na grill
chyba więcej chętnych nie bedzie. Ja nadal jestem za zakupem więc czekam na decyzję 
- 20 sty 2015, 21:31
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
- Temat: R50 R53 Halogeny dalekosiężne / szperacze 5" na grill
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 2597
Re: R50 R53 Halogeny dalekosiężne / szperacze 5" na grill
jestem chętny do paczki z Uk 
- 02 lis 2014, 17:21
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
- Temat: Opony na zimę do Mini One
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 1380
Re: Opony na zimę do Mini One
Moje MCS też otrzymało na zimę stalowe. Zgadzam się że do alu to nie ma porównania ale nie bedzie mnie bolało jak przypadkiem napotkam krawęznik itp
- 02 lis 2014, 17:12
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
- Temat: Poprawienie komfortu jazdy
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 526
Re: Poprawienie komfortu jazdy
Właśnie zamieniłem 215/35/18 lato na 185/60/15 zima.
Wspomaganie poprawiło się i to bardzo
jest dużo lepiej jeżeli chodzi o miękkość zawieszenia. Niestety walory stabilności na tym ucierpiały. Ale co tam...zimą wolniej i bezpeczniej.
Wspomaganie poprawiło się i to bardzo
- 27 paź 2014, 16:03
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
- Temat: Opony na zimę do Mini One
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 1380
Re: Opony na zimę do Mini One
Witaj
Wejdz sobie na stronę Motointegrator.pl i tam znajdziesz co chcesz. Jest również oponeo.pl
Porównaj sobie ceny. Ja właśnie zamówiłem z montażem do MCS Yokohama z darmowym montażem.
Wejdz sobie na stronę Motointegrator.pl i tam znajdziesz co chcesz. Jest również oponeo.pl
Porównaj sobie ceny. Ja właśnie zamówiłem z montażem do MCS Yokohama z darmowym montażem.
- 19 wrz 2014, 21:38
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
- Temat: Mini Cooper S R53 tuning
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 2313
Tuning...
już wiem...
Jestem nowy na forum więc skróty np PW jeszcze są mi obce...
Jestem nowy na forum więc skróty np PW jeszcze są mi obce...
- 19 wrz 2014, 21:26
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
- Temat: Mini Cooper S R53 tuning
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 2313
Tuning ...
Witajcie
Pierwsze pytanie co to jest PW??
Zdjęcia felg zaraz wyślę a zdjęcie wydechu to już trudniejsza sprawa bo muszę gdzieś podjechać na jakąś ,,rampę" aby zrobić zdjęcia
Pierwsze pytanie co to jest PW??
Zdjęcia felg zaraz wyślę a zdjęcie wydechu to już trudniejsza sprawa bo muszę gdzieś podjechać na jakąś ,,rampę" aby zrobić zdjęcia
- 19 wrz 2014, 13:07
- Forum: Maksymalne dyskusje o BMW MINI 1 generacji 2001-2006
- Temat: Mini Cooper S R53 tuning
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 2313
Tuninng Mini Cooper R53
Witam Ja też posiadam hmm..inaczej moja druga połowa posiada Mini Coopera S R53 Autko wyposażone jest w felgi Baracuda 18 + opony Hankook 215/35Z R18 w bdb stanie oraz sportowy wydech Niestety jak dla zony za głośny i trochę za sztywne (twarde) zawieszenie Chętnie się zamienię na orginalne 17 lub 16...