Nadszedł czas - sprzedaje MINI:(
Moderator: flapjck1
- hello
- Wiarus

- Posty: 536
- Rejestracja: 20 lis 2008, 16:33
- Posiadane auto: '96 Sportspack
- Lokalizacja: Łódź
- Kontakt:
Re: Nadszedł czas - sprzedaje MINI:(
I penis powiększony 
Re: Nadszedł czas - sprzedaje MINI:(
Tylko, że jedno porsche kosztuje tyle, co kilka Worksówspeedfight pisze:P.S co do tego że że jeździ tylko turbo... w S-kach tylko kompresor... w Porsche na pół gwizdka osiągnę to co w modyfikowanej S-ce czy Worksie.
Nie ma co porównywać.
Hyundai Santa Fe '04 4WD 2.0 CRDi 140KM - dupowóz
Mini Cooper S Park Lane Steptronik '06 beżowa tapicera
Mini Cooper S Park Lane Steptronik '06 beżowa tapicera
-
AleXander
- Super użytkownik

- Posty: 1613
- Rejestracja: 04 lip 2006, 20:17
- Posiadane auto:
- Lokalizacja: W-wa
Re: Nadszedł czas - sprzedaje MINI:(
Przyznać trzeba, że nowe auto jest bardzo ładne...

Trzeba przyznać, że jest to bardzo prawdahello pisze:I penis powiększony
-
psV
Re: Nadszedł czas - sprzedaje MINI:(
Piękne auto, gratuluję.
btw. kosisz konkretnie, że w wieku 25 masz takie cacko
btw. kosisz konkretnie, że w wieku 25 masz takie cacko
- Konrad K_2
- Maniak

- Posty: 2524
- Rejestracja: 29 maja 2006, 19:13
- Posiadane auto:
- Lokalizacja: Kielce
- Kontakt:
Re: Nadszedł czas - sprzedaje MINI:(
w bełchatowie ...psV pisze:btw. kosisz konkretnie, że w wieku 25 masz takie cacko
-
speedfight
Re: Nadszedł czas - sprzedaje MINI:(
Ostatnio zmieniony 24 sty 2012, 19:35 przez speedfight, łącznie zmieniany 1 raz.
- Twister
- Swój Człowiek

- Posty: 250
- Rejestracja: 04 paź 2011, 12:22
- Posiadane auto: Mini Cooper 1.0 (taki śmieszek!) 91' HIF44
- Lokalizacja: Katowice
Re: Nadszedł czas - sprzedaje MINI:(
Ja chcę taki do Minimatthew90 pisze:ładny pokrowiec
- Beny
- Super użytkownik

- Posty: 2265
- Rejestracja: 08 maja 2005, 20:57
- Posiadane auto: Mini '76 1300, mini van, mini kombi
- Lokalizacja: Kraków
Re: Nadszedł czas - sprzedaje MINI:(
tramwajów nie ma w Bełchatowie ...speedfight pisze:jakieś aluzje? uważasz ze tylko w wielkich miastach mogą jeździć takie auta? Bełchatów jest jakiś gorszy?Konrad K_2 pisze:w bełchatowie ...psV pisze:btw. kosisz konkretnie, że w wieku 25 masz takie cacko
Mini Countryman Cooper S ALL4 R60 2011
Fiat X1/9 1974, 1300 - w trakcie remontu
Opel Manta B 1979
Fiat X1/9 1974, 1300 - w trakcie remontu
Opel Manta B 1979
- Konrad K_2
- Maniak

- Posty: 2524
- Rejestracja: 29 maja 2006, 19:13
- Posiadane auto:
- Lokalizacja: Kielce
- Kontakt:
Re: Nadszedł czas - sprzedaje MINI:(
zwyczajnie zazdrosny jestemspeedfight pisze:jakieś aluzje? uważasz ze tylko w wielkich miastach mogą jeździć takie auta? Bełchatów jest jakiś gorszy?Konrad K_2 pisze:w bełchatowie ...psV pisze:btw. kosisz konkretnie, że w wieku 25 masz takie cacko
Re: Nadszedł czas - sprzedaje MINI:(
Nieźle, nieźle. Robiłeś zdjęcia już po zakupie? Manual, czy automat?
-
Brennt
- Wiarus

- Posty: 537
- Rejestracja: 03 gru 2011, 23:21
- Posiadane auto:
- Lokalizacja: Szczecinek/Poznań
Re: Nadszedł czas - sprzedaje MINI:(
Harnaś pisze: czy automat?
There's two muffins sitting side by side in a muffin tin in the oven. One muffin says to the other, "Boy, it's hot in here!", and the other one says, "Holy Crap! A talking muffin!".
Re: Nadszedł czas - sprzedaje MINI:(
Ale coś nie tak?
W 997 przed FL występował Tiptronic, którego nie śmiem nazywać czymkolwiek więcej niż kiepskim automatem. Jest naprawdę gówniany. Dopiero po FL użyto fantastycznej przekładni PDK. Więc nie rozumiem Twojego "klepnięcia po twarzy".
W 997 przed FL występował Tiptronic, którego nie śmiem nazywać czymkolwiek więcej niż kiepskim automatem. Jest naprawdę gówniany. Dopiero po FL użyto fantastycznej przekładni PDK. Więc nie rozumiem Twojego "klepnięcia po twarzy".
- Konrad K_2
- Maniak

- Posty: 2524
- Rejestracja: 29 maja 2006, 19:13
- Posiadane auto:
- Lokalizacja: Kielce
- Kontakt:
Re: Nadszedł czas - sprzedaje MINI:(
nawyk forumowy pewnieHarnaś pisze: Więc nie rozumiem Twojego "klepnięcia po twarzy".
-
Brennt
- Wiarus

- Posty: 537
- Rejestracja: 03 gru 2011, 23:21
- Posiadane auto:
- Lokalizacja: Szczecinek/Poznań
Re: Nadszedł czas - sprzedaje MINI:(
chodzilo mi o to, ze automat w miniS to kiła... a porsche z automatem, to nic tylko sie powiesic
(od razu dodam, ze to moje prywatne zdanie)
(od razu dodam, ze to moje prywatne zdanie)
There's two muffins sitting side by side in a muffin tin in the oven. One muffin says to the other, "Boy, it's hot in here!", and the other one says, "Holy Crap! A talking muffin!".
