Może już minęło parę miesięcy, ale przypadkowo znalazłem tę publikację i okazuje się, że akcja dotyczy nie tylko zwykłych Cooper'ów S, ale też Countryman'ów. O, i tyle
Wymiana pompy wody !!!
- zimonK
- Swój Człowiek

- Posty: 495
- Rejestracja: 01 lis 2010, 21:02
- Posiadane auto: R56 Cooper S 13'
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Wymiana pompy wody !!!
http://www.uokik.gov.pl/powiadomienia.p ... ews_page=2
Może już minęło parę miesięcy, ale przypadkowo znalazłem tę publikację i okazuje się, że akcja dotyczy nie tylko zwykłych Cooper'ów S, ale też Countryman'ów. O, i tyle
Może już minęło parę miesięcy, ale przypadkowo znalazłem tę publikację i okazuje się, że akcja dotyczy nie tylko zwykłych Cooper'ów S, ale też Countryman'ów. O, i tyle
Szymon