Ja fotki mam, ale teraz ich nie zrzucam. Może wieczorem. Teraz leżę, lenię się i dochodzę do siebie.
Mini Weekend w Warszawie 16-17.07.2011 ZERO (0) kosztów
Moderator: flapjck1
- dahoovka
- Swój Człowiek

- Posty: 397
- Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:37
- Posiadane auto: rover mini 1990
- Lokalizacja: NDM
Re: Mini Weekend w Warszawie 16-17.07.2011 ZERO (0) kosztów
Dziesio, to Konrada do aparatu, już jej szukał dziś 
Ja fotki mam, ale teraz ich nie zrzucam. Może wieczorem. Teraz leżę, lenię się i dochodzę do siebie.
Ja fotki mam, ale teraz ich nie zrzucam. Może wieczorem. Teraz leżę, lenię się i dochodzę do siebie.
- dahoovka
- Swój Człowiek

- Posty: 397
- Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:37
- Posiadane auto: rover mini 1990
- Lokalizacja: NDM
Re: Mini Weekend w Warszawie 16-17.07.2011 ZERO (0) kosztów
No dobra, złamałam się
https://picasaweb.google.com/1167625725 ... cXxlveB9QE
I tak, Maćku, mam DUŻE wersje zdjęć
https://picasaweb.google.com/1167625725 ... cXxlveB9QE
I tak, Maćku, mam DUŻE wersje zdjęć
-
sahara
Re: Mini Weekend w Warszawie 16-17.07.2011 ZERO (0) kosztów
Moi Drodzy,
Bardzo dziękuję za liczne przybycie - nie spodziewałam się takiej frekwencji. Potwierdziła ona regułę, że nie ważne miejsce, ważne towarzystwo.
W załączeniu fotki "z dachu"

Bardzo dziękuję za liczne przybycie - nie spodziewałam się takiej frekwencji. Potwierdziła ona regułę, że nie ważne miejsce, ważne towarzystwo.
W załączeniu fotki "z dachu"
- Załączniki
-
- DSC07369.JPG (149.93 KiB) Przejrzano 2987 razy
-
- DSC07370.JPG (152.39 KiB) Przejrzano 2987 razy
-
- DSC07373.JPG (145.36 KiB) Przejrzano 2987 razy
-
GrzesiekWND
- Nowy

- Posty: 69
- Rejestracja: 24 cze 2009, 22:20
- Posiadane auto:
- Lokalizacja: WND Pomiechówek
Re: Mini Weekend w Warszawie 16-17.07.2011 ZERO (0) kosztów
wprawdzie pierwszy raz byłem ale miniakowe towarzystwo bardzo wporzo:) czekam na następne spotkania
Pozdrawiam
Pozdrawiam
- dahoovka
- Swój Człowiek

- Posty: 397
- Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:37
- Posiadane auto: rover mini 1990
- Lokalizacja: NDM
Re: Mini Weekend w Warszawie 16-17.07.2011 ZERO (0) kosztów
Hehe, Ty się szukuj! Jak będę jechać do rodziców to zrobię nalot na P-wek 
-
Malina33ejb
Re: Mini Weekend w Warszawie 16-17.07.2011 ZERO (0) kosztów
Ja także byłem pierwszy raz na spocie Mini. Bardzo pozytywnie było 
-
RatinaZ
Re: Mini Weekend w Warszawie 16-17.07.2011 ZERO (0) kosztów
popłacze się jak patrze na te zdjęcia...bardzo chciałam być 
- dziesio
- Super użytkownik

- Posty: 1060
- Rejestracja: 17 sty 2005, 21:17
- Posiadane auto:
- Lokalizacja: warszawa
Re: Mini Weekend w Warszawie 16-17.07.2011 ZERO (0) kosztów
spoko, do chalup juz niedlugo a po drodze jeszcze Ryga. Imprezki sie zdarzaja.
-
marioN99
Re: Mini Weekend w Warszawie 16-17.07.2011 ZERO (0) kosztów
Było świetnie, a przejazd kolumną Miniaków był naprawdę niepowtarzalny
Pozdrawiam wszystkich nowo poznanych Kolegów.
Do następnego "razu".
Pozdrawiam wszystkich nowo poznanych Kolegów.
Do następnego "razu".
-
Malina33ejb
Re: Mini Weekend w Warszawie 16-17.07.2011 ZERO (0) kosztów
Czy z przejazdu Miniaków będzie filmik? Z tego co pamiętam ktoś miał kamerkę. 
-
MARO
Re: Mini Weekend w Warszawie 16-17.07.2011 ZERO (0) kosztów
No właśnieMalina33ejb pisze:Czy z przejazdu Miniaków będzie filmik? Z tego co pamiętam ktoś miał kamerkę.