To chyba dobry wynik
180km/h Mini 1.3
Moderator: flapjck1
-
morisek
- Nowy

- Posty: 53
- Rejestracja: 20 lis 2011, 10:38
- Posiadane auto: Rover Mini Cooper 1.3 91r.
- Lokalizacja: Kraków
180km/h Mini 1.3
Prędkościomierz pokazywał prędkość 180km/h na autostradzie A4 ...
To chyba dobry wynik
To chyba dobry wynik
- Załączniki
-
- Mini 1.3 180km h A4.jpg (29.88 KiB) Przejrzano 2239 razy
Pozdrawiam
Rafał
(0) 512-176-228
Rafał
(0) 512-176-228
- icemac
- Super użytkownik

- Posty: 1764
- Rejestracja: 30 sty 2007, 11:03
- Posiadane auto:
- Lokalizacja: Wrocław
- Kontakt:
Re: 180km/h Mini 1.3
ale się chwalisz, czy żalisz ??
wynik wręcz zaj... tfu FENOMENALNY
P.S.
a jak postępy z tłumaczeniem manuala i szukaniem gruszek ??
wynik wręcz zaj... tfu FENOMENALNY
P.S.
a jak postępy z tłumaczeniem manuala i szukaniem gruszek ??
Się zmienia ... Clubman + MM = mają się dobrze 
- monsterk
- Super użytkownik

- Posty: 2057
- Rejestracja: 18 sty 2005, 18:43
- Posiadane auto:
- Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna
- Kontakt:
Re: 180km/h Mini 1.3
Miniak już pewnie po remoncie bez manuala, i dostał skrzydeł 
-
morisek
- Nowy

- Posty: 53
- Rejestracja: 20 lis 2011, 10:38
- Posiadane auto: Rover Mini Cooper 1.3 91r.
- Lokalizacja: Kraków
Re: 180km/h Mini 1.3
ale życzliwością tutaj zalatuje ;] - oczywiście że się chwalę:) [/quote]icemac pisze:ale się chwalisz, czy żalisz ??
wynik wręcz zaj... tfu FENOMENALNY![]()
P.S.
a jak postępy z tłumaczeniem manuala i szukaniem gruszek ??
radzimy sobie bez tłumaczenia:)
zdjęcie jest z drugiego Coopera, pierwszy niestety w warsztacie i powoli się robi.
Panowie - czy wy od zaraz załapaliście wszystkie sprawy techniczne w Mini ?? podejżewam że nie ;]
[scroll][/scroll]
Pozdrawiam
Rafał
(0) 512-176-228
Rafał
(0) 512-176-228
- flapjck1
- Maniak

- Posty: 8182
- Rejestracja: 12 lis 2004, 00:45
- Posiadane auto: GTM Coupe, Kawasaki Green Racecar
- Lokalizacja: Urzut /mazowieckie/
- Kontakt:
Re: 180km/h Mini 1.3
masz racje 
oni sie uczyli 15 lat albo wiedza kogo sie spytac
patemu takie mundre ono jedno z drugiem
oni sie uczyli 15 lat albo wiedza kogo sie spytac
patemu takie mundre ono jedno z drugiem
Zawodowy Szyderca 2 Filip W z Wladyslawowa to nieslowny kretacz i wyludzacz, nie polecam robienia z nim interesow
- humin
- Super użytkownik

- Posty: 2294
- Rejestracja: 01 mar 2007, 21:48
- Posiadane auto:
- Lokalizacja: Gdańsk
Re: 180km/h Mini 1.3
a ile Ci idzie maksymalnie na dwójce?
-
AleXander
- Super użytkownik

- Posty: 1613
- Rejestracja: 04 lip 2006, 20:17
- Posiadane auto:
- Lokalizacja: W-wa
Re: 180km/h Mini 1.3
nie prowokujhumin pisze:a ile Ci idzie maksymalnie na dwójce?
- and
- Klubowicz

- Posty: 298
- Rejestracja: 14 cze 2011, 08:52
- Posiadane auto: Mini Cooper 1.3 '91r
- Lokalizacja: Warszawa
- Kontakt:
Re: 180km/h Mini 1.3
Fotomontaż, przecież on nie ma paliwa w baku 
- Sadam
- Super użytkownik

- Posty: 2487
- Rejestracja: 19 kwie 2005, 10:22
- Posiadane auto:
- Lokalizacja: Wrocław
- Kontakt:
Re: 180km/h Mini 1.3
i na zimnym silniku...
www.minicentrum.pl - Sklep internetowy
Mini Custom '92 HIF 44, LCB, 1300 big valve head, AP4T vented brakes
Mini Racer 96' 75,5KM/6798rpm 102Nm/3758rpm na remont nadszedł czas
Mini Custom '92 HIF 44, LCB, 1300 big valve head, AP4T vented brakes
Mini Racer 96' 75,5KM/6798rpm 102Nm/3758rpm na remont nadszedł czas
-
morisek
- Nowy

- Posty: 53
- Rejestracja: 20 lis 2011, 10:38
- Posiadane auto: Rover Mini Cooper 1.3 91r.
- Lokalizacja: Kraków
Re: 180km/h Mini 1.3
.pozostawię to bez komentarza...............
Ostatnio zmieniony 10 sty 2012, 21:03 przez morisek, łącznie zmieniany 2 razy.
Pozdrawiam
Rafał
(0) 512-176-228
Rafał
(0) 512-176-228
- flapjck1
- Maniak

- Posty: 8182
- Rejestracja: 12 lis 2004, 00:45
- Posiadane auto: GTM Coupe, Kawasaki Green Racecar
- Lokalizacja: Urzut /mazowieckie/
- Kontakt:
Re: 180km/h Mini 1.3
ej ej teraz to sie zapedziles
Zawodowy Szyderca 2 Filip W z Wladyslawowa to nieslowny kretacz i wyludzacz, nie polecam robienia z nim interesow
Re: 180km/h Mini 1.3
Kolejny kandydat na topic roku 
-
AleXander
- Super użytkownik

- Posty: 1613
- Rejestracja: 04 lip 2006, 20:17
- Posiadane auto:
- Lokalizacja: W-wa
Re: 180km/h Mini 1.3
Brawo! To jest dobrze napisane. Witam Cię ponownie na forum i mam nadzieję, że zagościsz tu na dłużej i będziesz słuchał zaleceń (btw chwalenie się, że Mini jadąc po A4 ma na liczniku 180km/h - realnie pewnie było ok160... - nie jest dobrym pomysłem). Pozdr, Alexmorisek pisze: przepraszam już więcej nie będę pyskował, w końcu jestem tu nowy. Mam nadzieję, że ten słaby początek nie przekreśli naszej znajomości na forum. Postaram się dużo nauczyć i dać od siebie. "Cwaniaków" proszę, żeby nie komentowali moich postów.
-
morisek
- Nowy

- Posty: 53
- Rejestracja: 20 lis 2011, 10:38
- Posiadane auto: Rover Mini Cooper 1.3 91r.
- Lokalizacja: Kraków
Re: 180km/h Mini 1.3
Panowie, wrzućcie na luzzzz.... trochę serdeczności!
Ostatnio zmieniony 10 sty 2012, 21:03 przez morisek, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Rafał
(0) 512-176-228
Rafał
(0) 512-176-228
-
morisek
- Nowy

- Posty: 53
- Rejestracja: 20 lis 2011, 10:38
- Posiadane auto: Rover Mini Cooper 1.3 91r.
- Lokalizacja: Kraków
Re: 180km/h Mini 1.3
Ostatnio zmieniony 10 sty 2012, 21:04 przez morisek, łącznie zmieniany 2 razy.
Pozdrawiam
Rafał
(0) 512-176-228
Rafał
(0) 512-176-228
