Łódzkie - spotkania
Moderator: flapjck1
Re: Łódzkie - spotkania
Spotkanie się odbyło, a jakże
Co prawda były tylko 2 miniaki, ale i tak fajnie się było z Maćkiem poznać
(pozdrawiam!) Nie martw się Toffik, co się odwlecze to nie uciecze
Następnym reazem na pewno dasz radę
Inni też mile widziani
Pozdrawiam!
-
Maciej
Re: Łódzkie - spotkania
Trochę szkoda że aparatu zapomniałem zabrać, była by fota. Można by ją wrzucić i tak z każdego spotkania, może z czasem na zdjęciu robiło by się więcej aut.
Pozdrawiam,
Maciek.
P.S.
Planowo następne spotkanie wypada 14.12.2011 godzina 21.
Pozdrawiam,
Maciek.
P.S.
Planowo następne spotkanie wypada 14.12.2011 godzina 21.
-
AleXander
- Super użytkownik

- Posty: 1613
- Rejestracja: 04 lip 2006, 20:17
- Posiadane auto:
- Lokalizacja: W-wa
Re: Łódzkie - spotkania
Może ktoś z Łodzi ma ochote na podczepienie się pod Warszawski spot + hamownie?
zapraszamy serdecznie bo to względnie blisko 
KLIK
KLIK
Re: Łódzkie - spotkania
Dzięki za zaproszenie, ale niestety, z braku czasu nie uda mi się wpaść do Wawy
Może następnym razem
Pozdrawiam!
-
RatinaZ
Re: Łódzkie - spotkania
Alex Łódź jeździ do ZastecAleXander pisze:Może ktoś z Łodzi ma ochote na podczepienie się pod Warszawski spot + hamownie?zapraszamy serdecznie bo to względnie blisko
KLIK
No i tak ustaliliście te spotkania że nie dam rady...coś weekendową porą wymyślcie
-
CATE
Re: Łódzkie - spotkania
przepraszam za brak odzewu, ale moje MINI stoi od 2 miesiecy w warsztacie. Na szczescie jutro odbieram, wiec wreszcie moge byc aktywna. Czekam na informacje o nastepnym spotkaniu!
odnosnie czerwonego MINI, widzialam z 3 razy piekne z czarnymi felgami na balutach (ul. Marysinska), ale rejestracji nie zapamietalam. Moze to Toffik.
odnosnie czerwonego MINI, widzialam z 3 razy piekne z czarnymi felgami na balutach (ul. Marysinska), ale rejestracji nie zapamietalam. Moze to Toffik.
-
Toffik
Re: Łódzkie - spotkania
Re: Łódzkie - spotkania
No to w takim razie za tydzień
RatinaZ, nie smuć się, może jak pogoda dopisze umówimy się w jakiś weekend, może też inni dadzą się namówić?
Pozdr.!
-
CATE
Re: Łódzkie - spotkania
Ja tam mieszkam, czarne z bielym dachem (EL 698KR), takze moze przypadkiem sie spotkamy
jaka jest konkretna data i godzina spotkania?
-
Toffik
Re: Łódzkie - spotkania
23.11.11 Parking pod Centralem 2 godz 21.00,i Kochani zaczepiamy, zachęcamy wszelkie napotkane Miniaki 
-
speedfight
Re: Łódzkie - spotkania
hmmm... no nie wiem... może ja? jeśli będzie czas to przyjadę.
- Bochen
- Swój Człowiek

- Posty: 386
- Rejestracja: 03 maja 2009, 15:34
- Posiadane auto: Rover Mini 1.3i MPi 1999
- Lokalizacja: Łódź
Re: Łódzkie - spotkania
Siema, ja tez z Łodzi ale samochód w remoncie
Może na wiosnę?
-
Toffik
Re: Łódzkie - spotkania
Nic nie stoi na przeszkodzie abyś się pojawił ,pisz skąd mam cie zabrać podjade 
-
CATE
Re: Łódzkie - spotkania
aaa, to juz dzisiaj!
speedfight, mozliwe, ze widzialam Cie na Pojezierskiej (rejestracja EBE...)?
speedfight, mozliwe, ze widzialam Cie na Pojezierskiej (rejestracja EBE...)?